Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość początkująca80

skok stefczyka czy eurobank??

Polecane posty

Gość początkująca80

witam, mam pytanko wybrać skok stefczyka czy eurobank??? dodam że to początek mojej przygody z bankiem. Gdzie można więcej się nauczyć?? opinie na temat obu tych firm nie są przychylne ale doradźcie co byście wybrali??? z góry dziękuje za odpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciucha
daruj sobie każdy z tych banków. Ja pracuję w Eurobanku od dwóch lat i powiem Ci,ze jak nie bedziesz miał szczęścia i nie odpoadnie lub nie odejdzie ktoś nad Tobą to szanse na awans masz zadne.A tu liczy się tylko kumoterstwo.Na stanowiskach kierowniczych pracują totalne jełopy co dały sobie wodę z mózgu zrobic i terazim odbija. A jak się poskarżysz to albo to zleją, albo Cię zwolnią. Ja wytrzymuje bo mam cel, ale szukam nowej pracy.Zreszta wystarczy wejsc na strone Eurobaku - szukaja ludzi do pracy w całej Polsce - DALCZEGO??? Bo ludzie im odchodza jak wspomnienia o zeszłorocznym śniegu!!!! Jednym słowem: NIE POLECAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefczyk! Można się wiele nauczyć, kilka szkoleń na początku, w tym jedno na Półwyspie, potem na miejscu dostajesz opiekuna który ci pomaga we wszystkim (przynajmniej u mnie tak było). POtem w ciągu roku możliwość kursów, szkoleń. Atmosfera jak na taką firmę to wedlug mnie dobra i chce się pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×