Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owocowamama

co sadzicie o tych wozkach?

Polecane posty

Graco te kóła są masakryczne nie na nasze drogi i chodniki w sklepie przymierzałam się do takich tylko bliźniaczych i wydawały się bardzo niestabilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co racja to racja nasze drogi , chodniki sa bardzo nierówne i duze koła są swietnynm rozwiazaniem ja mam ox-ford wózek i jestem zdowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25**
Ja mialam wozek Graco Spree i poki jezdzilam niw w Polsce bylam bardzo zadowolona. W brew pozorom w tych wozkach kolka nie sa tak strasznie male, co ptrawda nie sa to duze pompowane kola, ale dzieki temu wozek tez jest lzejszy. Za to jak pojechalam z malym do Anglii musialam sie rozstac z Graco i zakupic mniejsza parasolke, bo mialam problem z wejsciem do niektorych autobusow i przejazdem po niektorych sklepach. Ze swojej strony graco moge polecic, a szczegolnie kosz na zakupy, ktory dla mnie byl rewelacja! W Maclarenie ktorego mam teraz koszyk to najwieksza wada:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama go nie mam, ale jestem nim zauroczona :) http://allegro.pl/item324077600_chicco_wozek_ct_0_4_wersja_zimowa_barierka_.html jako jedna z nielicznych spacerówek składa się jak parasolka a ma ciut większe koła niż tradycyjne parasolki i kolor czerwony jest suuper :D tylko że mąż mi się nie daje \"zmolestować\" na kolejny wózek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja nie rozumiem o co chodzi z tymi parasolkami;/ kiedys mi ike tlumaczyla ze parasolka sie inaczej sklada blondyna to w takim razie jak ten sklada sie jak parasolka to czemu nie jest parasolka??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parasolka po złozeniu wygląda jak śledź - długa a wąska, (bardziej jak długi prostokąt) a typowa spcacerówka po złożeniu wygląda jakby ją walec rozjechał (bardziej jak kwadrat) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, dzieki w takim razie jedni wola spacerowki a inni parasolki tylko ze wzgledu na wygode w skladaniu i przenoszeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguły spacerówki są większe, zwykle na większych kołach z lepszą amortyzacją ale i cięższe i większe po złożeniu. Parasolki - lżejsze z gorszą amortyzacją ale i mniejsze po złożeniu. ale i parasolki to zwykle bardziej na lato - mają zwykle mniejsze podwojne kółka z przodu którymi w zimie na śniegu raczej nie da rady przejechać, a i parasolka jako letni wózek to bardziej taki "na podjazy" na plac zabaw, do babci na kawe itp. i tylko na chodniki, w lesie jak i w zimie na śniegu - nie zaszalejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×