Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabella21wawa

Ważne pytania do dziewczyn - prosze o odpowiedź

Polecane posty

Gość Izabella21wawa

Otóż chodzi o to że sciagnelam wlasnie taki filmik na komputer w którym kochaja ie trzy lesbijki a w sumie na lozlu lezy jedna a dwie obok niej i ta co lezy sciska swojego sutka z ktorego leci malutka ilosc mleczka a dwie pozostałe to pija, czasem fajnie to tryska ogolnie fajne doswiadczenie. WIEC PYTANIE: Czy ktora z was wie jak cos takiego zrobic, wiem ze mleko ma sie bedac w ciazy ale tamta napewno nie jest w ciazy a ma, pytam bo chciala bym zrobic cos takiego dla mojego chlopaka - mysle ze to fajna zabawa. PROSZE o szczerze normalne rady czy ktoras z was wie jak zrobic by cos takiego miec, i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella21wawa
no chyba raczej nie wyglada na taka na tym filmiku, ale to strasznie fajne i mysle ze mojemu chlopakowi spodobalaby sie taka zabawa :) WIE KTOS JAK TO ZROBIC??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdsfsf
do ksiazek gowniaro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca24
ciaza urojona? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella21wawa
chcialabym jakas normalna rade dostac a nie wymysly, albo odpowiedzi dzieciakow ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evangeline
ja tak mam - zamontowałam se w cycku strzykawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia21kato-ce
ciekawe, tez mysle ze moglo by to byc mile doswiadczenie ale nie mam pomyslu jak to zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amtek rozporek
Zaprawdę powiadam wam. Nie strzykajcie swym mlekiem na prawo i lewo gdyż nigdy nie wiadomo, kogo wykarmić będziecie musioały i czyje łakome wargi będą targały wasze bezbożne sutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×