Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wystrachana

mętny mocz w ciąży!!!

Polecane posty

Gość wystrachana

jestem w 16tyg i moj mocz jest strasznie metny i nieprzezroczysty. jestem strasznie wystraszona, a niestety mieszkam w uk i sluzba zdrowia pozostawia wiele do zyczenia. nie mam szans na zadne badanie, ktore nie jest przez nich przewidziane. a badanie moczu przewidziane przez nich to wlozenie papierka do probki i tyle. to wlasnie zrobila moja polozna - wlozyla papierek, powiedziala "ok" i wylala to do zlewy:( :( :( kurcze czytalam, ze to moze byc tez normalne w ciazy... kurcze nie wiem co robic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja też prawie przez całą ciażę brałam urosept+ wit c na zakwaszenie.Urosept to ziołowe tabletki z herbapolu.Jeśli nie zauważyłaś innych niepokojących objawów czyli pieczenia,bólu przy oddawaniu moczu,bólu nerek,częstszego oddawania moczu itp to chyba nie jest źle.Pij sobie herbatę ,chyba żurawinowa jest dobra i łykaj wit c.Zakwasza i wypłukuje bakterie.Nie jestem lekarzem,wiec jak coś źle napisałam to proszę mnie poprawcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie panikuj. Pociesze cie, za ja przez cala ciaze ani razu nie mialam badanego moczu i jakos przezylam: i ja i maluch. Kanapka z pomidorem dobrze pisze, jesli nie odczuwasz zadnych dolegliwosci typu bol, pieczenie podczas oddawania moczu to nie ma powodu do paniki. Pij sok zurawinowy, bardzo dobry na wszelkie dolegliwosci ukladu moczowego. Z wit. C to raczej bym sie powstrzymala. Co za duzo to niezdrowo, nawet jesli chodzi o witaminy. Prawda jest taka, ze w ciazy zawsze cos tam bedzie, jak nie bakteria w moczu, to w pochwie itp. Nie ma sensu na wszystko od razu przepisywac lekow, bo trzeba by bylo przez cala ciaze nic nie robic tylko lykac tablety. Z mala infekcja organizm poradzi sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocz powinien byc
mętny, obserwując mocz kobiety po jego konsystencji domyslaja sie o ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma rita ale chodzi o to,że wit c jest wydalana z organizmu wlasnie z moczem i o to chodzi.Nadmiar zawsze będzie wydalany z moczem i go zakwaszał przez co zabijał bakterie.Tak mi mówił lekarz:)Ja brałam 3 razy na dobę 2 tabletki uroseptu i jedną wit c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×