Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASŚŚŚKA

Małe piersi a karmienie i STANIK czy są tu takie mamy??

Polecane posty

Gość KASŚŚŚKA

Mam malutki biust, generalnie nie zmienił się nic, jedynie jak mleka mwm więcej to trochę nabrzmiewa i tu jest problem :( staniki zaczynają się od "B" a ja mam pełne "A" ... brakuje mi 1-2cm dokupienia stanika B :( Nie wiem jak sobie radzić, na razie chodzę z pieluchą ale jak zrobi się cieplej to co wtedy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhh
nie rozumiem-ja kupuje A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
tez nie kumam tego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASŚŚŚKA
wiec gdzie kupujecie, jaka firma?? na mnie w sklepie też popatrzeli zdziwieni :o ale nie było A tylko od B sie zaczynalo, na allegro tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyy
ja kupuje w H&M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też miałam malutki biust, w ciąży niewiele większy, a po karmieniu... jeszcze mniej.Ale na każdą z tych potrzeb da się znależć stanik. Do karmienia - są 75A na pewno (firma, jeśli dobrze pamiętam Canpol babies) białe i czarne (praktyczniejsze!!!)- w marketach typu Carrefour i w sklepach-hurtowniach z art. dla dzieci.(Jeśli jesteś z Wielkopolski, dam Ci adresy). Kup sobie wkładki laktacyjne, chroniące stanik przed samoistnie wyciekającym mlekiem - one nieźle wypełniają stanik...I nikt się nie może im dziwić, bo to produkt pierwszej potrzeby, gdy się karmi. :-)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhdhdfu
ja szczerze piszac karmilam w zwykłych stanikach -przy tak małym biuscie nie bylo to problemem-karmilam rok-nie mialam ani jednego typowego biustonosza do karmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są staniki z miseczką A z Canpola właśnie ... ale mi było niewygodnie - małe piersi ... a tu jeszcze materiał dookoła ... wolałam zwykłe (z pełniejszą miseczką żeby zakrywały wkładki laktacyjne) polecam rozpinany z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stanik do karmienia zakladam tylko na noc, w dzien smigam w normalnym. Zazdroszcze malych piersiatek. Ja w ciazy mialam 75F, teraz 75E. Normalnie mam 75D-E. Zwariowac idzie z takimi cyckami. A mleka mam tyle co nic: Wkladki laktacyjnej nigdy nie potrzebowalam. Szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemical - odstąp nieco ;) wymienimy się- Ty mi piersi, ja Ci mleka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam A i nie mailam problemu z kupieniem :) na allegro kupilam jeden drugi w Auchanie :) po 9zl :) wiec nie pieniazde, ale i tak wole chodzic w B bo wtedy szybciej ajkos mleko mi sie produkuje, jak sie posciskam w A to nie leci ;/ ale Chemical aj tez bym chciala zebys troche odstapila piersi :) moje takie malenkie ze nawet laktatora nie mam na co zalozyc :/ a synek mam wrazenie ze calego cyca chapnie jak sie zabiera do jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemical - ja też poprosze trochę z Twoich \"cycków\" ;-). Boże, chciałabym chociaż jeden dzień mieć duuuuże piersi. A teraz po zakończeniu karmienia, mam jeszcze mniej niż kiedyś :-((. Przy okazji polecam kobietkom małobiuściastym poczytanie porad np. w onecie nt.\"małobiuściaste\", \"stanikomania\" itp. Na innym forum ktoś nawet podał linki.Dotyczą one prawidłowego doboru stanika, aby nawet te maleństwa wyeksponować i zaokrąglić dobrze dobranym stanikiem. Ja się tym zainteresowała niedawno, gdy już nie mam mleczka i kupiłam super stanik: Triumpha - Ultimite Temptation. Kosztuje wprawdzie 99,90 ale kurcze, wreszcie wyglądam jak kobieta: stanik ma gąbeczki ale pod biustem tylko a nie jak berecik na całej piersi, górą jest trójkątna koronka pod którą ładnie rysuje się wypukłość cycusia. Można nosić do dekoltów i nachylać się bez obaw że stanik się odchyli i wszyscy zobaczą ile mamy w rzeczywistości tej wypukłości to stanik a ile pierś. Te, co mają malutko-wiedzą o czym mówię...;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×