Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A_B

_______TABLETKI ANTY W UK_____

Polecane posty

Mieszkam obecnie w Walii i za miesiąc skończą mi się tabletki anty Yasmin. Nie mam możliwości kupienia kolejnych opakowań ponieważ w Polsce będę dopiero pod koniec czerwca. Mam zamiar iść tutaj na miejscu do lekarza po recepte ponieważ słyszałam że w UK tabletki anty są darmowe. I mam takie pytanie.... nie mam pojęcia jakie są tutaj tabletki (chodzi mi o nazwy) i które są dobre. Czy któraś dziewczyna brała tutejsze anty, jeśli tak to jakie. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggmm
nie wiem jeszcze jakie sa ja biore cilest ale jak pojdziesz do lekarza to mu powiesz jakie bierzesz jesli sa to ci przepisze a jak nie to zaproponuje inne lub plastry, a tak przy okazji jak idziesz 1 raz to na poczatek wizyta u pielegniarki, dopiero pozniej lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce biore Yasminn, po plastrach żle się czułam, tak samo po Cilescie. Boję sie doboru tutejszych bo nie wiem jakie mają, a nie chce takich po których zacznę tyć lub będe miała mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikitra
a to prawda ze za wizyte pierwzsa u ginekologa tam sie placi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont worry
yasmin nie sa polskimi pigulkami, wiec powinnas dostac je tez w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggmm
nic sie nie placi, ani za wizyte , ani za tabletki, pierwsza pielegniarka (wazenie, cisnienie, wywiad) lekarz(wywiad) pisze recepte najczesciej na pol roku, po tym czasie odnawiasz w recepcji, wizyta u lekarza wymagana jest tylko raz na rok, a i zalecaja zrobienie cytologi(tez bezplatnie)raz na 5 lat jesli wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki za wszelkie informacje. Tez tak właśnie pomyślałam że Yasmin też tu powinna być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×