Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20l.studentka

Balerinki

Polecane posty

Gość 20l.studentka

Bardzo lubie te buty, sa wygodne a ja spedzam bardzo duzo godzin na uczelni. Zakupilam czerwony plaszyk krotki z czarnym paskiem i zastanawiam sie nad balerinkami Mam ograniczone fundusze wiec moge kupic tylko jedna pare jak narazie. I tu moj dylemat nie wiem czy wybrac czarne czy raczej czerwone tak jak kolor plaszczyka. Moze moglybyscie cos doradzic z gory bardzo dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łola
radze wybrac czarne, bo za duzo czerwonego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz widze lezenie na jachcie
ja wybralabym czarne pod pasek i do wszystkiego innego niz plaszcz. sama mam czarne i nosze ja do dzinsow i czarnych spodni, mozna polaczyc praktycznie ze wszystkim. chyba, ze masz duzo czerwonych ubran to wtedy czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak oto Polki
identyfikowane są w świecie po czarnych butach. Koloru, więcej koloru!!! A jaką masz torbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też wybrałabym czarne
Jaskrawo kolorowe buty to ryzykowny wybór. Musi być bardzo przemyślane połączenie dodatków żeby takie czerwone butki grały z całością. Natomiast czarne są uniwersalne. Pasowałyby nie tylko to płaszczyka ale do innych rzeczy tym bardziej że jak piszesz masz ograniczone fundusze. Ale jeśli dalej masz dylemat. To ubierz się po prostu w ten czerwony płaszczyk, idź do sklepu, przymierz czarne i czerwone. W których się będziesz lepiej czuła to te kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20l.studentka
hej dziewczyny ubralam plaszczyk i w nim wybralam sie po balerinki. Kupilam czarne bardzo wygodne z klamerka, sa tez zarazem eleganckie, wiec bede mogla je ubrac do kosciola. A czerwone balerinki zakupie pod koniec miesiaca, zamowilam sobie zestaw czerwonej bizuteri i do kupie pare czerwonych dotatkow, mysle nad ladnym sweterkiem w tym kolorze. mam tez w domu czerwone kolczyki i opaske, wiec mysle ze kilka dodtakow do stroju i czerone balerinki tez beda wygladaly ladnie. Ja bardziej w garderobie stawiam na biel, czerm brazy, siwy, fiolet. Teraz troche chcialam zmienic na wiosne garderobe i mysle wlasnie nad tym kolorem czerwonym i jeszcze zolty mi sie poodba jako eltni kolorek:) Torebke mam czarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do 20l studentka
hej, nie obraz sie, ubieram sie podobnie zapewne jak ty, tez lubie takie kolory jak ty, no moze poza tym czerwonym ale ten tekst z kosciolem mnie troche rozwalil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi..
A co złego w tym że dziewczyna myśli jak się ubrac do kościoła ? Nie wiem czy wiesz ale niektorzy ludzie chodzą do kościoła. I tam też trzeba się jakoś ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×