Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BYSTRY JULEK. z kropką

temat bez tabu

Polecane posty

Gość BYSTRY JULEK. z kropką

powiedzcie mi doswiadczone kobiety, czy to prawda że lewy cycek komunikuje się z prawą wargą cipkową, tzn, tą wew. a prawy z lewą, też tą wew. bo niby te zew. to odwrotnie, proszę o szczere odpowiedzi, :) no chyba że nie wiecie, no to trudno, jeni pojechała i tak mi przyszedł problem do głowy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYSTRY JULEK. z kropką
o jeny, żadna nie wie :( mam jeszcze jedno pytanie do doświadczonych kobiet; lepiej jest ułożyć łechtaczkę do lizania na osi N-S, czy może E-W, bo jak kiedyś miałem łóżko na N-S to mojej żonie nie było dobrze, a teraz mam na E-W i jej jest dobrze :) to jak to jest, ma to znaczenie? bardzo proszę o szczere wypowiedzi. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYSTRY JULEK. z kropką
bo mam takie problemy, których nie umiem rozwiązać :( pomożesz mi Agniecha...? jak to jest z tymi osiami i cyckami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś to sobie wszystko niepotrzebnie komplikujesz:O Po co Ci te osie w łóżku? Skup się na żonie, bo zamiast minetki lodówkę wymyślisz, a ta już wymyślona:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYSTRY JULEK. z kropką
Agniecha...to są sprawy niezwykle ważne, albo np. ile powinna mieć łechtaczka we wzwodzie? no ile, powiedz mi. dziś dokonałem pomiarów, i mi wyszło 12mm. a czytałem tu na kafe że 9, i już teraz nie wiem, czy moja żona jest cool, czy nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYSTRY JULEK. z kropką
zmierz sobie Agniecha...i mi powiedz, co Ci wyszło, ale najpierw trzepnij ją parę razy, aby się postawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mały fiutek znowu bredzi :/ stary chyba dzis nie brałeś leków 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce do domu nad jeiorem ale nie gratis :) nigdy ne sepie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYSTRY JULEK. z kropką
no więc drogie panie, a szczególnie droga Tamaro, mam jeszcze jedno pytanie, które bardzo mnie trapi :o bo jak dotykam żonę w samochodzie, to ona wilgotna się robi i to tak że zostaje plama na siedzieniu. nie wiem jak jej to powiedzieć żeby wilgotna się aż tak nie robiła. proszę o szczere wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYSTRY JULEK. z kropką
O!!! ŻONA :) Ty też chcesz nad jezioro? Tam można robić dużo plam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYSTRY JULEK. z kropką
dobra :) ale na dziś mam inny problem, otóż nie wiem czy moja żona dobrze ubiera majtki na stojaco, bo zawsze wtyka w te majtki najpierw lewą nogę, nie wiem czy to dobrze :o jak sadzicie drogie panie? kiedyś jej zasugerowałem aby napierw wetkneła prawą nogę, to źle na mnie spojrzała. muszę dodać że chodzi o tanga. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo robię jak Twoja żona:) Na stojąco zaczynam zawsze od lewej nogi:classic_cool: Tak jest prawidłowo, pod warunkiem, że nie jest się leworęczną:P A co z tym jeziorem?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×