Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxiii

zwolniłam sie ze Straży granicznej

Polecane posty

Gość xxiii

zostawiłam pracę w SG w trakcie szklenia co wy na to dobry wybór ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiikk
mój mężulo po 3 latach pracy zarabia na rękę 2700 zł więc chyba źle zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennnnnna
Mój chłopak chce iść na szkolenie a pozniej do SG. Czemu się zwolniłaś? Fizyczny trening ciężki? Tak ogólnie to fajna praca? Nie wiecie czy potrzebują ludzi do SG? Pytam o zachodnią granice? Mieszkamy w okolicach Gorzowa wlkp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiikk
widocznie się nie nadawałaś, więc pewnie dobrze zrobiłaś ale wiem że mnóstwo kobiet jest w straży coraz więcej, wiem też że szkolenia są lżejsze niż kiedyś i łatwiej się dostać bo brakuje pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennnnnna
Orientujecie się czy w lubuskiem (przy zachodniej granicy) potrzebują też ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxiii
bardzo tęskniłam za mojim dzieckiem i niepodobło mi sie że ci psełdo mężczyźni traktują tam kobiety jak szmaty do podłogi od pługa oderwane wiem finanse może dobre choć nienażekam na brak funduszy to może tez nie miałam motywacji ale to nie dla mnie a co do przyjęć to rekrutacja trwa cały rok i startuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabiikk
najwięcej ludzi brakuje na lotniskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennnnnna
rozumiem Cię...ra raczej się nie nadaje,ale mój chłopak chce iść. Ty na jaką granicę sie starałaś? Lub skąd pochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxiii
oddział nadwiślański naprawdę nie polecam straży normalnym zdrowym na umyśle kobietom pomimo finansów naprawdę po tym co tam zobaczyła mam obrzydzenie do wszystkich pań mundurze to nie sa kobiety delikatne wrażliwe to babochłopy pomimo normalnego wyglądy psycha totalnego zjeba naprawdę a jeśli chodzi o mężczyzn to jak najbardziej mundur to typowo męską sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milennnnnna
Nie wiesz czy na zachodniej granicy potrzebują ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxiii
myślę że na pewno wejdź sobie na stronę główną straży granicznej i wybierz oddział który cię interesuje i sprawdź a jak nie to nich składa do innego a potem sie przeniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligili gil
popieram w 100% ze wszytkie babki w mundurze to oderwane od pługa baby be klasy i kultury kobiety szanujcie swoją kobiecość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izurka
Witam. Jestem nowa na forum, zainteresowała mnie wypowiedz na temat kobiet w SG. Skąd takie opinie, macie na to jakieś konkretne przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminazistki....
a tyle lamentu o równouprawnienie i jak już je macie to pierdolicie, że to źle, tamto źle. Nikt nie będzie się z Wami cackał np. w służbach mundurowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izurka
Witam, to logiczne , że nikt nie będzie inaczej obchodził się z kobietami tylko ze względu na płeć. Mówimy o służbach mundurowych i ktoś kto składa tam papiery powinien mieć świadomość tego. Dziwi mnie tylko samo podejście mężczyzn. Kobiety gorszej kategorii, babochłopy... O co kaman? Kpicie na forum z lasek które na rozmowę przychodzą w różowych kozaczkach a jak na szkoleniu kobieta nie jest od was gorsza sprawnościowo czy intelektualnie i ma lepsze wyniki to jest już babochłopem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PZM
NA TRENINGACH SPRAWNOŚCIOWYCH ? IZURKA MEŻCZYZNI SA SILNIEJSI OD KOBIET I TO DUŻOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaro z po
ale czy kasa jest najważniejsza to szkolenie to koszmar przy najmniej dla mnie dla kobiety mężczyźni to co innego a te kobiety co tam były to masakra zgadłem że fizycznie nie wyrobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz donos
zrobiułas jak uważałaś po co się zadręczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też się zwolniłam... popełniłam błąd już przy złożeniu dokumentów, ogólnie szukałam pracy a ze akurat był nabór to złożyłam sobie dokumenty.. przeszłam całą rekrutację, przyjęli mnie i po pewnym czasie dotarło do mnie że to nie dla mnie... ;/ ehh. Kilka osób z rodizny szykanuje mnie ze jak ja w ogole mogłam zrezygnować z takiej pewnej pracy a ja czułam że to nie moja bajka, narobilam tylko bigusu... Napiszcie coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie stracilas zwalniajac sie ze strazy g. a nawet zyskalas na zdrowiu. Nie chodzi tutaj o granicę, ciezki teren zmeczenie organizmu czy podrozni przekraczajacy granice oni tak naprawde nie sa denerwujacy. To sztabowy siedzacy w biurach chcieli by jak najwiecej zarabiac ksztem nas oczywiscie. Granica zielona ma byc szczelna na przejsciach samochody maja coraz szybciej i wiecej zapier... kosztem tego pogranicznika ktory odprawia w dzien i w nocy przezcaly rok. Najgorsze jest to ze taki pogranicznik, ktory pracuje bezposrednio na granicy najmniej zarabia a reszta sztabowcow biurowych mysli co by zrobic by dodatki sobie wieksze przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek1982
witam ludzie strzeżcie się tej strony http://testystrazgraniczna.pl/ naciągają ludzi a testy wogóle nie są podobne do tych co w straży granicznej jestem na etapie ostatnim wiedza język i wf oblałem WO i kupiłem na tej stronie chłam nic innego zero podobieństwa i zmarnowana kasa nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce iść do Straży Granicznej możecie mi powiedzieć czy trudno przejść rekrutacje? jest łatwiejsza czy cięższa niż w policji ? Który jest najgorszy etap rozumiem że na psychologu najwięcej ludzi oblewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się zwolniłaś to warto teraz poszukać czegoś innego. Mi znajoma poleciła stronę z ofertami i szybko znalazłam pracę. Strona nazywa się rekrutacyjnarewolucja.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, ktoś powiedział o Straży Granicznej, że to Straż Rodzinna i coś w tym jest, większość przyjętych rekrutów to krewni lub znajomi tych ze sztabów SG. To pozostawiam bez komentarza, taki rodzinny kraj prawie w każdej intratnej pracy. Co do pracy kobiet w SG to sprawdzają się w miarę dobrze tylko nieliczne które sztucznie ktoś winduje wyżej na lżejsze stanowiska. I tak jak w naturze kobiety żrą się między sobą, tworzą kliki co jest wyjątkowo niesmaczne. Może lepiej wybrać pracę na zachodzie lub poświęcić się nauce i zostać lekarzem, wziętym handlowcem. Trzeba dużo psychicznego zaparcia aby pracować w SG, ale czy warto? Cały świat otwarty przed nami, może lepiej wybrać się niczym amerykański pionier na podbój zachodu za przyzwoite pieniądze i wybrać swoim dzieciom bezpieczne miejsce do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×