Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keolinka

Zagubiłam sie......Sex Sex pomóżcie mi

Polecane posty

Gość znasz 10 przykazań Bożych
przeczytałam jeszcze raz Twoją wypowiedź , ale się uhahałam. Wyobrażam już, jak po miłosnych uniesieniach dwoje ludzi klęka do modlitwy ;) ona rozczochrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Wyobrażam już, jak po miłosnych uniesieniach dwoje ludzi klęka do modlitwy ona rozczochrana otóż to :o Zreszta, to jakiś kabaret, żeby ktoś, kto teoretycznie powinien nie mieć żadnej praktycznej wiedzy na temat seksu mówił mi co ja mam robić w łóżku, co jest dobre, a co nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz 10 przykazań Bożych
Companiero - przykazania Boże dotyczą tylko ludzi wierzących. Nie krytykuj nikogo za jego wiarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
companiero jesli w dupie masz wiare to wez w dupe kutasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz 10 przykazań Bożych
teoretycznie niepowinien wiedzieć, a praktycznie jest inaczej. Żyję jakis czas na tym swiecie to wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> teoretycznie niepowinien wiedzieć, a praktycznie jest inaczej. Żyję jakis czas na tym swiecie to wiem co mówię. A więc cynizm i obłuda przez nich przemawia. Dlaczego cynik i obłudnik ma mnie umoralniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> companiero jesli w dupie masz wiare to wez w d**e kutasa Uraziłem katoliczke? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
po co pytasz skoro wiesz lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz 10 przykazań Bożych
tu się z Tobą zgodzę. Księża to też ludzie, ale każdy z nas grzeszy na swoje konto. Najlepiej nie liczyć cudzych grzechów, żyć tak jak podpowiada nam sumienie, nie krzywdząc nikogo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
jesli nie wierzysz w te historyjki to rób co uwazasz za słuszne - kradnij , zabijaj etc tez to robisz czy tylko sie pierdolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> po co pytasz skoro wiesz lepiej? Dlaczego zakładasz, że wiem lepiej? Pytam, kultura wymaga, żeby odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jesli nie wierzysz w te historyjki to rób co uwazasz za słuszne - kradnij , zabijaj etc tez to robisz czy tylko sie pie**olisz? Jak rozumiem ty nie kradniesz i nie zabijasz tylko dlatego, ze jesteś katoliczką ?:o Porażająca żenada w rozumowaniu :o IStnieje jeszcze coś takiego jak zdrowy rozsądek. Nie musze chodzić do kościółka, zeby nie czuć potrzeby zabijania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
jesli jestes ateistą dlaczego wypowiadasz sie na temat grzechu przecież on Ciebie nie dotyczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
Porażająca żenada w rozumowaniu IStnieje jeszcze coś takiego jak zdrowy rozsądek. Nie musze chodzić do kościółka, zeby nie czuć potrzeby zabijania zdrowy rozsadek może podpowiadac by byc czystym do dnia ślubu i byc tylko z jedna kobietą nawet nie chodząc do kosciółka bo to takowego nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> jesli jestes ateistą dlaczego wypowiadasz sie na temat grzechu przecież on Ciebie nie dotyczy ? nie określam siebie ani jako ateisty, ani jako agnostyka, po prostu dla mnie kościół nie istenieje, stosunek do niego mam taki sam jak do plam na słońcu :o Natomiast lubię wytykać cynizm, dwulicowość, pazerność i wykorzystywanie słabszych - czyli tego, czego księżą (nie wszyscy oczywiscie) najczęsniej się dopuszczają :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
nie kradnę , nie zabijam ,nie cudzołożę bo wiem , że to złe a nie dlatego , że jestem katoliczką czy innego wyznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> zdrowy rozsadek może podpowiadac by byc czystym do dnia ślubu i byc tylko z jedna kobietą nawet nie chodząc do kosciółka bo to takowego nie chodzę Oczywiście z tym sie zgodzę. I o ile nie widzę sensu w trwaniu w czystości do slubu, to o ile nie ma to podłoża katolickiego, to nie mam nic przeciwko, jak ktoś chce to prosze bardzo. Ale zachowywanie cnoty bo ksiądz mówi, ze tak trzeba uwazam za niedorzeczność :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
więc zaprzeczasz sam sobie , to w koncu obowiązująCię przykazania i grzech czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
ksiądz nie jest dla mnie zadnym autorytetem , uważam ze wiecej i beszczelniej grzeszą od pozostałych ludzi czego może nauczyc czarny ? jak stworzyc szczesliwe małżenstwo ? niby skąd on to wie ? pewnie z własnego doswiadczenia he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> więc zaprzeczasz sam sobie , to w koncu obowiązująCię przykazania i grzech czy nie? Gdzie widzisz to zaprzeczenie? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znasz dziecko 10
raz mówisz , że grzech Ciebie nie dotyczy a za chwilę , że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> raz mówisz , że grzech Ciebie nie dotyczy a za chwilę , że tak Zacytuj mnie gdzie powiedziałem, że grzech mnie dotyczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo dobre to
se podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×