Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haneczka84

Ja blondynka, chlopak rudy.Jaki kolor wlosow dziecka?

Polecane posty

Gość Joannaxm
też wam życze z całego serca, zeby nie było rude! to musi byc wielka tragedia dla dziecka a więc i dla rodziców moje koleżanki jak komuś źle życzą to mówią \"oby twoje dzieci byly rude\" coś w tym jest nikt nie lubi rudzielców bo i za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agii_szkocja
nie rozumiem skad wziely sie te stereotypy o rudzielcach? Moj maz jest ciemno rudy i nawet odrobiny z tych glupich powiedzen w nim nie ma. Jest czarujacy, szczery, wrazliwy i kochajacy. Wlasnie spodziewamy sie dziecka, ktore prawdopodobnie bedzie rude mimo iz ja ciemna blondynka, aczkolwiek podobno moja babcia byla rudawa wiec ten gen posiadam no i maz rudy i jego ojciec tez rudy. Szczescie w nieszczesciu mieszkamy w szkocji, tu na rudych nie patrzy sie jak na odmiencow. A rudym w Polsce tylko wspolczuje bo mentalnos Polakow jak to mowia 100 lat za murzynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Easychemistry, u mnie w rodzinie wszyscy mają ciemne wlosy, nie było, zadnego przypadku aby ktoś miał rude włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzia11
ja jestem ruda moj maz czarny jak smola a coreczka urodzila nam sie blondyneczka. jakie jest prawdopodobienstwo ze nastepne dziecko urodzi sie rude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzia11
z tym ze ja farbowalam sie kiedys na czarno a teraz farbuje sie na jasny blond, czy farbowanie ma cos do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3112
hej .mam pytanko do was kochane expertki:) Ja jestem ciemna blondynka , moj maz jest rudy moi rodzice rowniez maja wlosy ciemne blond babcia raczej czarne dziadek brunet lub (ciemny blond) rodzice meza mama bardzo jasny blond tata czarne wlosy ,jego babcia byla ruda dziadek nie wiem:P Brat meza jest czarny maz rudy jakie jest prawdopodobienstwo ze i nasze dziecko bedzie rude?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzieko będzie miało jasno
jasno-pomarańczowe włoski. Kolor rudy jest dominujący w stosunku do koloru blond, więc jest 70%-owe prawdopodobieństwo tego, że dzieciaczek będzie jasny rudy, albo lekko rudawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola198714
Boże.........!!Jak tak czytam te wypowiedzi to aż brzuch zaczyna mnie boleć.ja jestem w 5 miesiącu ciązy i strasznie chciałabym dowiedzieć się jakie włosy będzie miało moje dziecko.Ja jestem ciemna blondynka,mąż szatyn.Teściu i teściowa mają ciemne włosy.Moja mama ma ciemne,a mój tata rude.POMÓŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest wszystko gdybanie. Moja mama jest szatynka ojciec ma czarne włosy, ja mam ciemny blond a siostry jasny blond :) teściowa ciemny blond, teść ciemny blond mąż ciemny blond a jego brat ma prawie białe włosy. Z takiej kombinacji moje dzieci odziedziczyły kolor włosów po ciociach i wujku i mają jaśniutkie włoski. A niby czarny jest kolorem dominującym a u nas w rodzinie nikt po tacie tego koloru nie odziedziczył. (napisze jeszcze ze wszystkie - ja i siostry- rodziłyśmy się z czarnymi włosami a potem po roku zostawałyśmy blondynkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbek2312
I ja mam pytanko do tej osoby która się na tym zna. Mój mąż jest rudy, jasna cera, matka ciemne włosy, ojciec też takie kasztanowe, rodzeństwo również ciemne, dziadkowie ciemne, nikt z rodziny ani wujek, ciotka nie ma rudych włosów tylko ciemne.Tylko pokolenie jego dziadków miał ktoś tam rude włosy. Ja- ciemna szatynka, rodzice mój ojciec ciemny bladyn, mama szatynka, siostry ciemne blądynki, Dziadkowie ciemne włosy, od ich strony nie było rudzielców. Ja mam oczy zielone a on niebieskie. Mój dzidziuś może mieć złociste włoski, W ilu procentach może się to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zonka
istnieje minimalna szasna,ze dziecko bedzie rude.Wieksza szansa jest na to,ze Twoje wnuki beda rude.niz ze dziecko bedzie rude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt tu się tylko nie zastanowił nad jednym...jak można mieć rudego faceta?????!!!!!!!!!!!!!!!!:-o obleśne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocccica
jestem blondynką,i mam faceta rudego, nie patrzę na przyszłość jakie dziecko będzie, dla nas najważniejsze jest to żeby dziecko było zdrowe:) a po za tym kocham rudych. Dla mnie czy rudy,czy brunet czy blond to sam człowiek, nie rozumiem takich ludzi że wyśmiewają się że jest rudy... a w sumie nie ma co się wstydzić, rudy to piękny kolor:) mi się bardzo podobają rude:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plina
Ja mam włosy ciemny brąz,mąż rude(jego mama była ruda) ,u mnie w rodzinie nikt nie jest rudy.Czy mogę się więc spodziewać rudego maleństwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wineczkawinka
a u mnie wyglada to tak ze ja mam rude wlosy raczej jasny rudy, moj maz ma ciemne wlosy i ciemna karnacje, moja mama to jasna blondynka moj tata ciemny blond moja siostra ciemny blond a moj brat jasny blond, tesciu brunet i tesciowa rowniez. jakie moze miec wloski moj dzidzius ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blogorouda
ja jestem z takie malzenstwa. mam ciemny blod wolsy i przeblyskami rudego :D dziwny, nieokreslony kolor, ale bardzo sie iskrzy na sloncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście chorzy psychicznie!
tacy dewianci jak wy nie powinni miec dzieci! jak wasze dzieci będą rude to co? oddacie je do utylizacji? będą wedlug was gorsze? będziecie je mniej kochać?! jeżeli tak zamierzacie wychowywać swoje dzieci to aż strach pomyśleć na jakich ludzi wyrosną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardware'owy Tadzio
Moja żona jest brunetka z ciemnymi oczami, a ja szatyn, lecz dziecko urodziło się rude (2 lata byłem za granicą w pracy, a żona urodziła rude dziecko bez stosunku seksualnego ze mną . . .). Mogła zdradzić? Czy to boskie poczęcie niczym Maryi panny zawsze dziewicy? Seksu po ślubie nie uprawialiśmy, bo wyjechałem . . . tylko petting bez penetracji ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
hej dziewczyny , ja te z jestem ciekawa jaki kolor włosów będzie miał mój synek ??? moja mama kolor włosów czarno krucze oczy piwne mój tata kolor włosów szatyn oczy niebieskie a ja ruda i piegowata !!! w mojej rodzinie od strony tata są 3 kuzynki też rude mój chłopak jest szatynem o niebieskich oczach a ja ruda o zielonych oczach . ciekawe jaki będzie miał mój syn ,zapewne się dowiem za 3 mies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos mi odpowiedziec jak bedzie w moim przypadku: wiec tak ja mam brązowe włosy,moja mama ma tez tata ciemne nie są to czarne ale tez nie brązowe brat ma takie jak tata tyle ze na brodzie ma pojedyncze rude włoski,brat ma tez zone ktora ma tez ciemne włosy a synek urodził im sie rudy,moj mąz ma kosztanowe włosy ale np.brwi ma brązowe rodzice jego mają ciemne lub brązowe włosy a jego siostra jest ruda a brat ma biemny blad lub jasny braz..jakie jest prawdopodobienstwo na rude włosy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgbhnjm
Rude włoski u dziecka wyglądają uroczo! Mnie nawet podobają się rudzi mężczyźni :) Sama mam ciemny brąz, Mąż jasny brąz. Nasze dzieci - córka i synek - oboje blondyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszanka wybuchowa
ja mam kasztanowy kolor wlosow ,ale mam pasma po bokach jakby rudawe ,oczy niebieskie , maz ma czarne ,oczy brazowe , corka jasny blond ,blekitne oczy , za 2 miesiace 2 corcia zobaczymy kto to bedzie :))) bardzo ciekawa co za mieszanka wyjdzie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgbhnjm
Kiedyś był tu na kafe link to prawdopodobnego koloru oczu Waszego dziecka. Przewidywania podawali w % Podałam kolor moich i Męża rodziców, potem naszych i po wprowadzeniu danych wyszło, że nasze dzieci na ponad 50 % będą mieć brązowe oczy, na 30 % zielone i chyba na mniej niż 10 % niebieskie. I co ? Ja mam brązowe, Mąż zielone. Synek i córka niebieskie :D I pewnie podobnie jest z kolorem włosów. To loteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona cudownego rudzielca
ja mam włosy blond, mąz rude a nasza córa jasniutki blondasek. Mąż był szykanowany za kolor włosów, długo nie mógł uwierzyć, że go kocham ;-) Do tych co pisza źle o rudych znam wiele rudych osób ich charaktery nijak się mają do sterotypów, wszyscy są noralni fajni ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safsdfsdfsdfsdf
Ja mam włosy koloru kasztanowego taki ciemny rudy, a mąż jest brunetem. Córka urodziła się z bardzo czarną i gęstą czuprynką. Teraz po 9 miesiącach włoski nieco jej zjaśniały, ale jest szatynką. Pod słońce ma taki rdzawy kolor. Ogólnie to dzieciom włosy zmieniają kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia846
Hej co wy chcecie od rudych ? ja jestem ciemną blondynka mąż ciemny bladyn a urodziłam córcię z rudymi włoskami i jest super fajnym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedzie miec wlosy
koloru sinokoperkowy braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia846
Teraz córcia na rude ale ma dopiero 11m-cy z tylu główki jej ciemnieja może jej się zmienia a jeśli nie to nie widzę w tym problemu bo jest bardzo rezolutnym szkrabem. I naprawdę mówię wam ale kolor włosów to nie żadna choroba lepiej myslcię nad tym czy będzie zdrowe i będzie miało wszystko na swoim miejscu bo to jest najważniejsze przynajmniej według mnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×