Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

Czy sa na forum mamy ktore mdlosci i sennośc mialy przez calą ciąże

Polecane posty

a nie tylko w pierwszym trymestrze? Ja się juz wykanczam tym :( Myślalam ze przejdzie ale nie przechodzi... Czy to mozliwe ze bedzie tak az do końca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani mdłości nie miałam, ale zasyiałam na stojąco ;) Noo i zgaga oczywiście od początku do końca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie nie przechodzi... a raczej przyszlo. Na początku cierpialam raczej na bezsenność. Nie moglam zasnąc a wstawalam bardzo wcześnie. A teraz najchętniej bym nie wstawala wcale. o 21 już padam na pyszczek i musze isc aaa wstaje kolo 6-7 ale o godz 15 już jestem nie do życia i nic na oczy nie widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to jest pikus. najgorsze sa mlości. Nie ejstem w stanie przejsc normalnie ulicą bo co 3 kroki mam ochote kucnąc i zwymiotowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce cie martwic
ale ja jestem w 9 miesiacu a regularnie wymiotuje, jak sie zdenerwuje, jak mam pusty zaoladek, jak mam pelny, po herbacie z cytryna lub bez, jedyne pocieszenie ze tylko rano a nie caly czas , tez myslalam ze po 3 mies sie unormuje.a jesli chodzi o sen to skokowo, raz zasypiam bez powidu a raz wogole nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moejej siostrze na mdłości to sucharki pomagały ;) ja na szczęscie nie miałam wcale ufuf A co do spania. Jak mi sie chciało spac to sie kładałma i tyle. Zasypiałam nawet jak remont miałam. Wyobraźcie sobie przyszli mi okna wstawiać i coś tam wiercą a ja wlazłam do nich połozyłam sie i nic mi nie przeszkadzało. Troche głupio mi było ale co tam. Mąż póxniej monterom tłumaczył, że ja w ciąży i tak śpie bo sie dziwnie patrzyli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam takie senności po południami zwłaszcza, że nawet kawka nie pomagała i gdy kładłam się na łożko sekund 5 mnie nie było, koniec filmu na 2h, o spacerkach mogłam zapomnieć bo normanie myślałam że sie przewróce tak do połowy 5 mca, i nudności dużo nie wymiotowałąm az pamietam kiedy i po czym, ale obrzydzałąm wszystko mężowi hasłem bede zy....;):D, zero perfum i tłumów zwłąszcza w lecie upcocnych ludzi serio:O, ale potem też przeszło że nadrobiłam zaległości w jedzeniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×