Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marta marita 28

za mały penis???

Polecane posty

Gość Marta marita 28

Witam.Mam pewnien problem...otóż przez 4 lata spotykałam się z facetem hojnie obdarowanym przez naturę (21 cm)...ale rozeszliśmy się..W tej chwili jestem zakochana na maksa..ale penis mojego faceta ma jedynie 14 cm 13 cm we wzwodzie...różnica jest kolosalna..Kiedy się kochamy ja "go" praktycznie nie czuje... nie wiem czy jestem przyzwyczajona do seksu z"wiekszym" ? Sa może jakieś pozycje by go lepiej czuć? Brakuje mi poprostu takiego "dobrego seksu" kiedy czuje się na maksa wypełniona.. nie wiem może któraś z Was ma podobny praoblem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemem jest raczej twoje podejscie do niego a nie jego wielkosc, masz racje pewnie ciezko sie przestawic ale pogadaj z nim powiedz co ci sie podoba a moze jakoś dojdziecie do porozumienia :classic_cool: do najgłębszej penetracji dochodzi w pozycji od tułu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta marita 28
Dzięuje za odpowiedz:) Tak też to zauważyłam..że od tyłu lepiej go czuje...a jak dla niego? On chetnie robi to własnie od tyłu-czy to też zwiększa jego doznania? i czuje ,że może głebiej we mnie wejśc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kazdemu facetowi podoba sie ta pozycja on pewnie tez ją lubi z wielu powodow takze nie martw sie - bedziesz musiala sie odzwyczaic od tego wielkiego:P dodam tez ze szyjka macicy ma jakies 10 cm a ona jest najbardziej czula takze jak sie postara to bedzie w stanie jeszcze nie raz cie zaspokoic i to pożądnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×