Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maarttaa

Problem ze świadkami.

Polecane posty

Gość Maarttaa

Nie wiem my to mamy jakiegoś pecha. Problem jest ze świadkami. Na samym początku mieli być nasi przyjaciele, ale niestety z przyczyn od nich niezależnych będą tylko na naszym slubie, a na weselu nie, i dlatego no wiadomo nie mogą być. Potem miala byc kolezanka z kumplem, ale ona wyjechala zagranice, a on znowu ma "focha" od swojej kobiety, bo jej to nie na reke :O dobra spoko.. potem mial byc nasz przyjaciel z dziewczyna, ale 3 tyg. temu jej tata zmarl i wiadomo.. nie moze byc :( teraz mamy wielki problem, bo zostaly takie niedopalki :( moja siostra jest po cywilnym i raczej ksiadz tego nie uzna, bo wg. niego to grzech, a pozatym ona jak cos to by chciala z mezem, a znowu brat mojego K. obrazilby sie jakbym wziela siostre a jego (brata) nie. normalnie zwariowałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wez siostre z mezem
a na druga pare brata meza z zona czy tam dziewczyna. a ksiedzu nic do tego kto bedzie swiadkiem. to wasza sprawa. mozecie wziasc sobie nawet ateistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 lat - PANNA - do wzięcia
weź pare po ślubie kościelnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Propozycje: 1. Weź tą pierwszą parkę, o której wspominasz, a w czasie wesela obowiązki starostów niech przejmie Wasze rodzeństwo. 2. Ty bierzesz siostrę (brak ślubu kościelnego nie ma żadnego znaczenia), a mąż bierze swojego brata (choć przyznam szczerze, że fakt, że siostra CI stawia warunki,zniechęca mnie do takiej świadkowej - to nie koncert życzeń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maarttaa
Nasz ksiadz ma glupie zasady :) Moja siostra nie stawia warunkow, ale byloby milej :) z mila checia wzielabym pierwsza pare o ktorej pisalam i tez dobrym rozwiazaniem byloby, zeby potem obowiazki przejeli inni, ale.. my mamy slub o 14:00 a siostra wlasnie przyjaciela ma o 15:00 super co? :) no i wiadomo odpada. troche zamotalam z tymi swiadkami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świadkami mogą być nawet ateiści (tak będzie u mnie - w kościele już wiedzą - od razu wypaliłam, że wiem że mogą)... więc to czy ktoś ma tylko ślub cywilny czy nie nie powinno być przeszkodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9egJ13TYeRvyoavjfjtcjWLs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×