Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła mama.zmartwiona....

załamka.. solar..ciąża....

Polecane posty

Gość Przyszła mama.zmartwiona....

Załamka na maxa... jestem w 6 tygodniu ciąży... z tego się oczywiście cieszę,ale chodzi o coś innego .. nie wiedziałam o ciąży .. no i .. ehh .. chodziłam na solarium sięgając pamięcią wstecz w ciągu tych 6 tygodni byłam z ... 5 razy? wiem,że to szokodzi dziecku,wiadomo odka wiem,że jestem w ciazy solarium omijam szerokim łukiem,no ale...... boje się teraz strasznie o dziecko :( czy któraś też tak miała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez tak mialam..dowiedzialam sie o ciazy w 5tygodniu wczesniej korzystalam z solarium,urodzilam zdrowego synka.lekarz mnie uspokoil ze nic zlego nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo wkurzooona
ja chodzilam na solarium w pierwszych 6 tyg, co dwa dni, bo nie wiedzialam ze jestem w ciazy, a zaczynalo sie lato, wiec dosc intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo wkurzooona
mala zdrowa , troche tylko palmki na twarzy mialam i psioczylam na nowe lampy a to od hormonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajjajajajjajaj
nic się nie martw na początku ciąży jest tzw. okres ochronny dla płodu i nie powinno się maleństwu nic złego stać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam zdrowego synka a w ciązy w 7 miesiącu opalalam sie na Chorwacji na wczasach. Jak rodziłam miałam jeszcze slady od kostiumu kąpielowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła mama.zmartwiona....
myślicie,że moge byc spokojna?! boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ufliczka
bez przesady, ja do 9 miesiąca chodziłam na solarium i jakos nikomu nic się z tego powodu nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×