Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mannaaaa

Chrzest i brak pomysłów co na stół, tm bardziej że dopiero zaczynam gotować

Polecane posty

Gość ja po wegecie
Roladki z piersi kurczaka : pierś kurczaka przekroić, lekko rozbic, położyć plaster szynki, plaster sera żółtego, zwinąć, obtoczyć w jaju i bułce tartej, obsmażyć ( ja smażę na oleju) Inne: piersi przygotowane jak wyżej i na to położyć boczek wędzony pokrojony w paski, pasek ogórka konserwowanego, pasek papryki czerwonej, paseksera żółtego. Zwinąć, panierka, obsmażyć. Bardzo smaczne są też z pieczarkami, które są uprzednio przesmażone z cebulką. Takie roladki układam następnie w blaszce i do piekarnika (tak ok. 30 - 40 min) aby doszły w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po wegecie
oczywiście - piersi kurczaka z obu stron doprawiam solą , pieprzem i odrobiną czosnku zanim dorzucam do nich dodatki :) Przyprawy oczywiście według gustu :D Nie spinam wykałaczką, nie rozpadną się w czasie smażenia. Jeśli robię takie roladki ze schabu, to wtedy je spinam wykałaczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprubujcie inne
z serem pleśniowym blue i orzechami włoskimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po wegecie
i na blaszkę wlewam odrobine oleju oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o salatki, sproboj moze cos z makaronem: np swiderki, pokrojona w kostke feta, zielony ogorek, papryka, pomidory + sol, pieprz, oliwa z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze w kwestii deserow, jesli myslisz o czyms innym niz ciasta: proste i smaczne beda lody waniliowe polane goracym sosem malinowym (mrozone maliny rozgotowac z cukrem, sokiem z cytryny i ew odrobina cynamonu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
wegeta, warzywko, delikat, jarzynka, przyprawa do..., pomysl na ..., fix itp itd to wszystko jedno i to samo :P autorko, chyba, ze ktos sie pod ciebie podszyl i napisal te glupote o warzywku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×