Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosmeticas

Wasze kosmetyki

Polecane posty

Gość cosmeticas

jakich uzywacie ? twarz; garnier czysta skora - do mycia, L'oreal- happydrem- krem cialo: garnier, mleczko do ciala formula kanadyjska wlosy: Nivea, szampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twarz- żel peeling do mycia nivea visage,tonik z tej samej kolekcji:) krem- dove summer glow do ciemnej karnacji, ciało żel pod prysznic Elizabet Taylor Sparkling White Diamonds, balsamy albo nivea summer beauty lub Bijan, włosy shauma jakas taka chyba z kokosem bo ładnie pachnie i odżywka sunsilk fioletowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oleńka 11
twarz - zamiast toniku woda Vichy, żel do mycia Puritin Iwostin, kremy Vichy: Normaderm na dzień i na noc, Thermal fix yeux (pod oczy), ciało - balsam Vichy Lipometric, balsam różany Casssis Rose z Body Shopu i żel pod prysznic z tej serii włosy - Pantene Pro V, szapon i odżywka "proste i gładkie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiasamosiagosia
ciało do kąpieli oilatum dla dzieci potem dove summer glow- balsam brązujący twarz obecnie dove summer glow krem brązujący na zmianę z eva natura nawilżający włosy johnsons baby i parzony rumianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Korzystałam już z ofert wielu sklepów internetowych branży kosmetycznej jednak produkty naturalnego pochodzenia polecam ci ze sklepu o adresie www.e-naturalne.pl Sklep oferuje najwyższej jakości kosmetyki za rozsądne pieniądze i bardzo szybko realizuje złożone zamówienia. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie ten adres www.Hurtowniakarolina.pl ? Bo ostatnio znajoma mi ich polecała,wybór kosmetyków faktycznie maja bardzo szeroki,ceny także w normie,ktoś już u nich zamawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są naturalne kosmetyki, bo nie obciążają skóry w przeciwieństwie do różnorakich wynalazków z sieciowych drogerii. Od paru tygodni używam przykładowo kremów z wodą siarczkową dr Duda i naprawdę dobrze się po nich czują. Skóra jest świeższa, koloryt mi się wyrównuje na twarzy a miałam problem z przebarwieniami. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie też polecam kosmetyki naturalne i na pewno takie do mycia twarzy użyłam mydło aleppo , mi pomogło na zmiany skórne na twarzy teraz jestem happy wszystko gra:) Znalazłam przez przypadek na fb stronę z takimi produktami które zamierzam jeszcze popróbować. aha tutaj kupiłam dziewczyny kukajcie https://eko-banka.pl/pl/c/MYDLA-ALEPPO/93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×