Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nicole 85

plastry Evra-dostałyscie po nich cellulit?przytyłyscie?pojawiły sie pajączki?

Polecane posty

chciałam bym przeprowadzic mala ankiete przed sprobowaniem plastrow odpowiadajcie tak lub nie jesli pojawily sie po ich stosowaniu: 1) cellulit 2)przytycie 3)pękające naczynka na nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowalam jakies 4 miesiace. 1. Cellulit jest po każdych środkach antykoncepcyjnych, ale co zrobić :-) 2. Przez pierwszy tydzień było mi non stop nie dobrze, przez miesiac przytyłam około 2kg (ale szybko zgubiłam) i tak naprawde nie wiem czy po plastrach czy nie. 3. pękajace naczynka - w moim przypadlku nie było. Zrezygnowałam z plastrow na rzecz tabletek Yasmin, ponieważ po zerwaniu plastra robiło mi sie lekkie odbarwienie na kształ plastra ktre miałam przez dłuzszy czas. No i to czyszczenie kleju wokoł plastra, wiadomo troche kleju wystaje i jakies niteczki z ubran sie przyklejaja a to wyglada bardzo brzydko. A i tabletki tansze, choc nie wiem po ile teraz sa te plastry (za tabletki Yasmin płace 43zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka0013
od 10 miesiecy stosuje Evre. Zawsze byłam przy kości i nie sądzę, żeby plastry były powodem przytycia w moim przypadku. Za jestem zadowolona z nich, bo są bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz123456789
a jak cera??? po yasmin(IV generacja) jest największe ryzyko pękających naczynek->mowię z doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemw z cerą po Yasmin. Co do pękających naczynek słyszałam o tym ale akurat ja nie mam z tym problemow a biorę Yasmin ponad 2 lata. Dla mnie Yasmin jest super, ale oczywiscie na każdą osobę będzie inaczej działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesujace
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanPellegrinno
tez mialam problem z wystepowaniem pajaczkow i celulitu po Yasmin-moze dlatego ze zawiera duza dawke hormonow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×