Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troche zmartwiona

główka niemowlaka

Polecane posty

Gość troche zmartwiona

zauważyłam że od około tygodnia mój 7 m-cy synek wykreca główke tylko w jedną strone, w drugą natomiast tylko z przymusu a jesli już to tylko delikatnie ja przekreca tak jakby coś go blokowało :( czy ktos spoktał sie z podobnym przypadkiem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mysle ze to moze
byc krecz-idz do lekarza, to wymaga rehabilitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może być też zwiększone napięcie mięśniowe i pewnie różne inne rzeczy. Zapytaj lekarza, nie lekceważ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche zmartwiona
w piatek mamy wizyte kontrolna więc na pewno o tym powiem, może jeszcze dwa dni wytrzymam, bo niezłego stracha mi napędziłyscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, to nic strasznego. Mój chrześniak miał kręcz, rehabilitantka najpierw masowała, potem pokazała jak to trzeba robić i moja przyjaciółka dalej sama działa. W krótkim czasie było wszystko ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zuzia przekrecala glowke w prawo... okazalo sie ze ma asymetrie i lekko wzmozone napiecie miesniowe.. rehabilitowalysmy sie met vojty i jest ok i jedna rada - absolutnie nie pprzekrecaj dziecku glowki w przeciwna strone, nie podkladaj nic pod jedna strone.. bo dziecko i tak sie odwroci a bedzie wymagalo to tylko wiekszego nakladu sily i uzycia miesni tej jednej strony a to tylko pogarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×