Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika 69

Tresura i poniżanie

Polecane posty

Gość monika 69

Jestem kobieta w wieku 37 lat,bi.Od dluższego czasu uwielbiam poniżać kobiety,wyzywać je,tresować jak suki.Robię to wirtualnie,każe robić im fotki jak sie masturbują,wykonują zadania które im nakazuję.Przyjaciółka mówi,ze to chore,powinnam sie leczyc.A ja naprawdę to kocham!One zresztą też...Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pis anka
cudowne, naprawdę śadzimy o tym, że zachowaj swoje wrażenia dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 69
Warkocz Komety - jestes lekarzem,że wyrażasz tak zdecydowane sądy?Sa kobiety wbrew twej opinii,które lubią takie zabawy,wiec moze suść nieco z tonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty suść
z forume:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko powtarzam słowa twojej przyjaciólki ..."Przyjaciółka mówi,ze to chore,powinnam sie leczyc".... a co sie leczy w takich przypadkach ??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbck
stara debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 69
Warkocz Komaty-skoro tak jest jak uważasz i ty i moja przyjaciółka,to znaczyłoby,że rownież te kobiety,które lubią tego typu poniżenie,robienie takich fotek należałoby wysłać do lekarza...Tylko czy napewno?Skoro ktos zostal tak ukształtowany,to należy to zwalczać,prostować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara masa kafeteriańska
Jak pokażesz nam jedno z tych zdjęc o których mówisz to się wypowiemy co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 69
Może jednak napisze ktoś naprawdę zainteresowany tym tematem na mój adres,chetnie porozmawiam,wymienię uwagi i poglądy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojkqa
A jak na przykład poniżasz te kobiety?? Podaj jakieś przykłady co i jak robisz, mówisz . Miałam kiedyś podobny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 69
ALOJKQA -każę im sie np.masturbować w określony sposób i robić z tego fotki,opisywać wulgarnym językiem swe dośw.seksualne,wyzywam je w listach...masa tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warkoczowi też
przydałaby się taka tresura, bo to wyjątkowo rozpuszczona s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia69 jak chcesz to możemy się jakoś umówić to mnie potrenujesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalona_majka
Jak pisałam już w innym twoim temacie,t ez uwielbiam opniżać i być poniżaną. Jesli ktoś chętny proszę odzywać się na e-maila olowki@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larima
no coz niekotrzy ludzie maja odchyly, czegos im brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolka.
Jezu ludzie każdy lubi coś innego. Jak nikogo nie zmusza na siłę to niech się bawi. Whatever!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszny temat ;p Użytkownik prowadzi rozmowę sam ze sobą, z pomocą kilku innych kont i/lub podpisuje innymi autorami - to jak gra samemu ze sobą. Ludzie są różni, dlatego też samo leczenie innych tylko dlatego, że nie pasują do otoczenia/norm społecznych jest po prostu pozbawione sensu. Każdy jest inny - śmiechu warte - ale za to powtarzalny w każdym calu, co parę setek pokoleń (tylko nam się wydaje, że jest inaczej). Bądź sobą, szczególnie, gdy otoczenie się ciebie wypiera - na tym polega oryginalność/wyjątkowość. Zaakceptuj się taką, jaka jesteś, a ludzie przestaną ci wciskać kit o moralności, uznając, że nie warto/za późno na poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsnajpers
Czy śmieszny to jest do dyskusji na pewno dziwny może ciekawy ale skąd wiesz że to jedna osoba pisze ja tego nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym byc tak zdominowana przez kobiete wirtualnie nawet tu przez rozkazy które bym musiala wykonywac jest jakas chetna co mie zdominuje ostro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoras chetna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo Monika, mam 40 lat i chciałabym zrealizować moje fantazje. Pokrywają się one doskonale z twoimi oczekiwaniami. Sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Monika, mam 40 lat i chciałabym zrealizować moje fantazje. Pokrywają się one doskonale z twoimi oczekiwaniami. Sabina x Eee jakby to napisać...spójrz na datę wiadomości Moniki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tylko jedna Sabina tutaj. Ktoś się za mnie podszywa. Sabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×