Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Swinkowa a teraz tak sobie przypomnialam...kup sobie moze jakies ziolowe uspokajajace tabletki....troche pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa... Ja jak zwykle logicznie do bolu.. Twoj organizm siada. Przezywasz szok. Musisz wziac cos na uspokojenie najlepiej cos naturalnego... Najlepsza jest melatonina ...usniesz po godzinie i wszystko ci lata.. Na codzien jedz mnostwo calcium i magnesium.... GABA jest wrecz rewelacyjna...i nie jest nasenna W czasie stresu organizm wyplukuje te skladniki i przez to funkcjonuje jak silnik bez oleju. Trzeba uzupelnic braki.. Nie daj jakiemus bucowi takiej wladzy nad soba. Siebie masz tylko jedna!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zobaczysz od razu dramatyczna roznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zegnam na dzis. aerochocolate- powodzonka jutro. Swinkowaaa- trzymaj sie kobieto Dupcia- uwielbiam twoj Nick slodkich snow i spokojnej nocy bez burzy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie nerwy biora ..... kot az przyszedl sie przytulic, straszna burza jest , taki dzien w sam raz jak sie zyc odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej papa dziewuszki Pewnie jutro nie zajrze chyba ze na chwilke zdac relacje krotka na biezaco jak tam sprawy sie maja...aczkolwiek nic specjalnego sie nie spodziewam...przyjedzie i bedzie sie zachowywal jkgdyby wszystko bylo okej...normalka... Buziaki Kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia, cos nie chce mi wyslac nic, mowi, ze niedobry adres? Na pewno dobrze napisalas? gracjella23wp.pl - na ten probuje ale nic nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milion dollar - wiem, musze jesc witaminy, musze zaczac dbac o siebie, musze cokolwiek jesc i pic, zaczac oddychac spokojnie, chuj mu w dupe albo jej , teraz to obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa moge ci podarowac prosie , ona jest jeszcze lepsza od kota, zwinie sie n akolanach i gulga z zadowolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, ze nie mam z im pogadac i komu si ewyplakac...kot polazl do szafy spac a swinka poszla jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aero - nie wiadomo co z ta amnestia konkretnie. Ale oboje Obama and McCain by zalegalizowali nielegalnych tu w jakis sposob (ale nie, ze czysta amnestia, dajesz nielegalnym zielona karte czy obywatelstwo). McCain mysle, ze na pewno by to sie szybko staral zrobic, bo to on wspolnie z Kennedym napisal ostatni bill, ktory prawie przeszedl. Zobaczymy. Ja mam naprawde nadzieje, ze ta legalna sytuacja nasza sie wkrotce rozwiaze pozytywnie. Swinkowa - trzymaj sie. Za niedlugo bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie z wami zegnam na dzis swinkowa - duzo sily i wewnetrznego spokoju zycze 🌼 aero - powodzonka jutro homerkowa i ewander - spijcie slodko :) dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zjesz rano 1 tbl calcium and magnesium to po chwili poczujesz glod. Calcium wzmaga wydzielanie sokow zoladkowych ale rowniez wraz z mg uszczelniaja otoczki nerwowe i przez to wyciszaja. Teraz twoje neurony prawie nie maja otoczek bo stres je "zjadl". Przez to zachowuje sie one jak nieizolowane przewody elektryczne...maly impuls a tu spiecie i iskrzenia... Posluchaj sie mnie ...wiem co nie co na temat biochemii stresu... Jutro rano przed praca zakup ca +mg jest w kazdym sklepie spoz. Melatonine tez tam mozesz znalezc.... Po GABA musisz isc do whole foods lub jakiegos vitamin store.. Jak bedziesz to brala stres bedzie bardziej strawny... A dzisiaj szklanka cieplego mleka... Jestes silniejsza niz ci sie wydaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
million dollar baby - wiem, magnes , wapno, sod i potas wzmagaja przewodnictwo nerwowe ..... melatonina pomaga sie odprezyc , mleo zawsze na mnie dziala kojaco bardzo..... ale i tak jestem klebkiem nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze, ze was mam....bylam wczoraj u znajomych do 4 w nocy , chyba dalej jestem pijana :D ciezko mi , wczoraj mi powiedzial, ze on nawet jej nie lubi , ze jest brzydka i ze nic z nia nie chce ( gowno prawda) , i ze on ni emogl z moim charakterem wytrzymac, ze wszyscy mu gratuluja , ze juz nie jest ze mna i ze nikt mnie nie lubi ..... ubawilam tym wszystkich znajomych wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzial Ci tak? Rany Julek ale gnom. Kaska- ciesz sie ze nie jestescie juz para. No nie moge, az sie zdenerwowalam. Kurwa jaki szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem jednego, Prze 5 lat mu odpowiadalas a teraz raptem nie. No i wspolni znajomni cis nie lubia. Tragedia Powiedz mu, ze Tobie tez wszyscy gratuluja, ze moze w koncu znajdziesz normalnego faceta z porzadnym przyrodzeniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on sie wkurzal ze lubilaj jezdzic do jego wujka i siedziec i patrzec jak oni pija do nieprzytomnosci, albo ze nie przepadalam za jego kuzynem co mi kanape zazygal, albo za bratem co 3 miesiace nic nie robil , mieszkal u nas i pil ..... to mi tez wypomnial, ze jego rodziny nie lubie ..... a jego ciotka plakala tyle jak ze mna gadala ..... kazdy wyraz jaki wychodzi z jego ust to klamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, a coz w tym dziwnego. Ja tez nie lubie jednego kumpla M co mi lazienke zarzygal. Nie lubie jego kuzyni co to niby wszystie rozumy pozjadala. Przeciez nikt nie ma obowiazku lubic wszystkich. Zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia-podziwiam, ze wytrzymalaz z nim 5 lat. Wiem, ze jak sie ocha to nie widzi sie wszystkich wad tej drugiej osoby. Dobrze, ze teraz masz ta swiadomosc ze ten facet nie zaslugiwal na ciebie. Mam wrazenie, ze on nie zasluguje na zadna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×