Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguzia

Dziewczyny z USA

Polecane posty

Moze Ty do mnie co? Tez mam pusta chate. Jak sprzedasz swoje mieszkanie to mozesz zamieszkac ze mna. Jak narazie mam dosc mieszkania z plcia przeciwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swinkowa .... no i bardzo dobrze, ze go wywalilas..bo tak to sie ludzilasz zbednie, ze moze on wroci, ze sie naprawi a tak to wiesz na czym stoisz. Dupek za dzrwi a ty zaczynasz nowe zycie. I bardzo fajnie, ze masz tak wielu przyjaciol, ktorzy organizuja ci czas i pomagaja ci przetrwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
homerkowa a bedziesz placic za moje rachunki :) bo jak tak, to nie ma sprawy :) nie wiem czy sie ludzilam, wydawalo mi sie, ze sie nic nie zmieni jak bedzie w domu, taka glupota z mojej strony... jakos to bedzie homerkowa a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIedze w pracy i tak jakos niewyraznie sie czuje. Moze to pogoda tak na mnie dziala. Wczoraj caly dzien moczylam sie w basenie ze znajomymi. M pracowal w niedziele ale sobote spedzilismy razem Tak mysle, ze przydalyby mi siie jakies wakcje na Florydzie lub na Hawajach. Co do rachunkow to mozemy sie dogadac, ja nie place duzo teraz jak mieszkam sama. Prad i gaz wychodzi jakies $50/miesiac. Ty duzo placisz za mortgage, ze mowisz ze bedzie Ci cieko samej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakies 1100 z assessmentem , prad 100, telewizja 150 :( telefony 150 , ubezpieczenie 150, samochod 330 karty z 150 tylko , ze to wszystko sie teraz zmniejszy :) bo on odejdzie z rachunkow i spokoj bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z assesment to jaies 1500, tyle tylko, ze podatki mam w to wliczone 50- prad i gaz 50-tel 100-karty kredytowe 250-samochod Wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zeszli mi do 100 w tej chwili, bo wlasnie dzwonilam kart juz nie planuje placic, mam gdzies kredyt swoj w tej chwili :) teraz musze sie zajac ubezpieczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja bym na Twoim miejscu nie ignorowala kart kredytowych. Plac minimalna kwote. Nigdy nie wiesz, jak Ci sie zycie ulozy. Byc moze kiedys bedziesz chcial tu wrocic a sama wiesz, jak wazny tu jest kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ewander - wielkie dzieki za piosenki, teraz moj maly slucha ich codziennie 😘 swinkowa - bardzo dobrze, ze on juz z toba nie mieszka, bo tez mi sie wydaje, ze jak wczesniej mialas jeszcze cichutka nadzieje, ze sie cos zmieni i ulozy.. i troche sie balas tego defitywnego konca, kiedy go juz na dobre nie bedzie. 3mam kciuki, bedzie okey, potrzebujesz czasu 🌼 Bylam dzis u ginekologa, zmienil mi tabletki na loestrin, bralas ktoras z was? Dziewczyny mam nadzieje, ze te tabletki mi pomoga wyregulowac cykle, bo przez ostatnie miesiace to byla porazka :( Dzis po 3 dniach!!!! przerwy miedzy miesiaczkami dostalam kolejna, przeciez tak sie nie da zyc :(:( U mnie niestety cala sobote padalo, wiec siedzielismy w domu, ale i tak przyjemnie bylo :):) jeszcze nikomu nic nie robienie nie zaszkodzilo :D:D W niedziele wreszcie udalo nam sie spedzic kilka godzin na plazy, a popoludniu znow lalo, i za chwile tez bedzie burza, bo juz grzmi. W taka deszczowa pogode to najlepiej jest sie poprzytulac, no a maz w pracy ehh.. chociaz do synka sie przytule :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i jeszcze dodam, ze upieklam pyszne ciasto w piatek, i caly weekend zesmy sie nim obzerali :D:D a co mi tam.. spale na silowni, albo jeszcze lepiej - w sypialni 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia a zaostalo jeszcze cos? Okruszek poprosze :P a tabletek nie znam. Ewander - napisalam @ do ciebie 🌼 swinkowa - bravo dla ciebie 🖐️ 🖐️ wywalilas gada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia- ja tez tabletek niwe znam Bralam tylko jedne Yasmin przez rok Ja tez poposze kawalek ciasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah moje kobietki, zostalo, zostalo, ciasto bylo naprawde duuuzzeee!! gdybyscie tak blizej mieszkaly, to bym was zaprosila dzis na ciacho i kawusie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie by duzo ciasta przydalo ...... dopiero teraz rozumiem jak mi strasznie ciezko jest, mimo ze juz dawno \"nie bylismy razem\" ale mialam ta swiadomosc, ze ciagle jest.... a teraz, dzis wezmie reszte rzeczy i chyba juz go nie bedzie :( co za zycie cholerne..... tyle mysli na marne.... oj dziewczyny, w glowie mi sie kotluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najgorszy byl pierwszy wieczoj jak M zabral wszystki swe rzeczy. Jego strona closet'cie pusta, jedna szczoteczka do zebow w lazience, ... Poem sie oswoilam z nowa sytuacja i musze przyznac, ze tak jest dobrze. Czuje sie swobodniej, robie co chce i kiedy chce mimo ze teskno mi za nim. Widujemy sie kilka razy w tyg. zazwyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim sie nie bede spotykac kilka razy w tygodniu..... mimo, ze tak potwornie tesknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niverra
Hej dziewczyna, Przez przypadek znalazlam Wasz topik... Swinkowaa... Wiem, ze jest Ci teraz bardzo ciezko, ale naprawde szkoda zdrowia na takiego drania... Czym predzej o nim zapomnisz, tym lepiej.... Wiem, co mowie, bo tez kiedys kochalam takiego drania..... Na szczescie teraz mam super faceta, ktorego kocham z wzajemnoscia .... Moze nie powinnam sie wcinac, ale musialam to napisac. Bedzie lepiej !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeeeeeeeeeeeee pisalam posta chyba z pol godziny na cala strone chyba....a mi wcielo buuuuuuuuuuuuu Zajrze wieczorkiem w takim razie do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aero- ja mam tak czesto, ze pisze, pisze, produkuje sie i caly post znika 😠 Musialam posprzatac, taki mialam balagan po weekendzie ze az wstyd Jak ktoras z was zdecyzduje sie mnie odwiedzic to tez upieke ciasto, prawie tak dobre jak wypiek dupci marzenie, aha i zrobie kawusie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) Swinkowa, jak chcesz, to ja Ci upieke ciasto ;) Moze to zabrzmi nieskromnie, ale wychodza mi calkiem niezle ;) Poza tym Ci powiem, ze jestes zuch dziewczyna, i dobrze, ze go wywalilas. Pare razy zaczynalam do Ciebie pisac, chcac Ci wlasnie zasugerowac, abys sie gada pozbyla z domu, ale nigdy nie wysylalam, mojego posta, bo nie chcialam sie wtracac... Wiesz, tez przezylam pieklo z moim ex mezem, tez bylam w takiej depresji totalnej, ale udalo mi sie z tego wyjsc, poznalam tez cudownego mezczyzne i od poltora roku jestem jego zona :D Zycze Ci duzo sily i powodzenia, wierze, ze dasz sobie rade i na pewno spotkasz wspanialego mezczyzne, przy ktorym bedziesz szczesliwa i spelniona :) Kwoko, a gdzie Ci wcilo posta? :P~~~ Mamusiu calineczki, to ja Cie znam, pisalysmu kiedys dawno temu, na innym topiku :) Nawt pytalam Elfa co u Ciebie, bo tak zniknelas. Ciesze sie, ze u Ciebie wszystko dobrze :) Pozdro dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zabral wszystkiego, nie zmiescilo sie w samochodzie.... ma przyjechac po reszte pod koniec tygodnia, plakalismy chyba z 2 godziny bez slowa, i on, i ja ..... boze co za zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Il__girl
Hej babeczki, jak Wam minal dzien?:) Mi dosc ciezko, ale teraz sobie odreagowuje przy piwku:):) Niverra - Ty tez tu nowa?? z jakiej czesci stanow jestes - jesli mozna spytac?? Jest tu ktos???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×