Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KaMeLiA2222

Mikrofalówka jaka? LG czy Mastercook?

Polecane posty

Gość KaMeLiA2222

rozwazam te dwie marki i tylko te, czy dziewczyny mozecie mi powiedziec jakie funkcje ma ktora lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila83
zależy ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na mikrofalówkę. Obie firmy mają lepsze i gorsze modele i różne funkcje. Jeżeli szukasz czegoś pośrodku, to mogę ci polecić ten model LG http://www.okazje.info/okazje/sprzet-agd/lg-ms-197w.html moi rodzice go mają i są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllklklklkl
ja mam taką, jak wyżej i jestem zadowolona. Ma wszystkie potrzebne funkcje np. rozmrażanie, grill. Gotować w niej nie gotuję tylko podgrzewam. Mam ją 3 lata i zero awarii. Moi rodzice też mają LG, starszy typ bo posiadaja ją od 10 lat, ale też bezawaryjna jest. Polecam LG. Na temat Mastercook nic nie mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlen24
Ja wybieram LG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinka29
Ja już wybrałam. Tez długo się z mężem zastanawiałam nad wyborem kuchenki. Ale w końcu zdecydowalismy sie na lg, model MC - 7646UQ. Cudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raszynka.
Mnie tez się ten model podoba i też chyba sobie ja kupie. A mozesz coś o niej więcej napisac? bede wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollaik
az tak dokladnie to nie doradze czy LG czy Mastercook, ja szukam mikrofali do zabudowy, a poza tym jak przedmowcy wskazali wazne jest do czego chcesz ja wykorzystac i czy rzeczywiscie bedziesz korzystac, ja z praktyki stwierdzam ze glownie idzie podgrzewanie i czasem rozmrazanie i tyle.. a o mikrofalach warto tyz poczytac ogolnie, np. http://www.okazje.info.pl/porada/sprzet-agd/kupujemy-mikrofalowki.html powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia.
Ja mam w domu mikrofalówke firmy lg i bardzo dobrze sie sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o marce sie nie wypowiem ale
moge doradzic, ze kuchenka tylko z pokretlem, mialam taka z dotykowymi przyciskami i niestety po latach przestaly dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubahuba
ja mam zupełnie z innej firmy, ale marzy mi się taka z grilem i gotowaniem na parze z LG. Widziałam w jednym z dużych sklepów, trochę kosztuje, ale zawsze można wziąć na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka999
Znajoma kupowała mikrofale w tym sklepie moderni.pl chyba LG ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam lg
kupowana jakies 3 lata temu za ok 700zl nie wiem juz jaki modek kupilismy bo w mieszkaniu gdzie wynajmowalismy nie bylo pikaarnika zeby piec mieso a my miesozerni pieczysci teraz gdybym miala wybierac postawila bym na -mikro bez funk got na parze-szczerze-nie poreczne naczynie, malo pojemnie-o stokros sa lepsze zwykle sitka do gotowania na parze-juz nie uzywamy tej funk -podobnie pieczenie miesa-jesli czesto uzywacie piekarnik to taki bajer w mikro mozna sobie odpuscic jedyne co nam sie teraz przydaje to odmrazanie i grillll-do zapiekania zwyklych zapiekanek na chrupko tak wiec ja w tej chwili stawialabym na mikro co ma dwie zajeb funk-reszta to dodatek-dla tych co moze malo gotuja, nie maja kuchenki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego wahasz się akurat pomiędzy tymi dwiema markami? ja mam siemensa i jestem niezwykle zadowolona, spróbuj spojrzeć na moderni.pl, jest napraaaaawdę duży wybór mikrofalówek w przeróżnych cenach. a jeśli o funkcje chodzi, stawiałabym zdecydowanie na kuchenkę z grillem, naprawdę warto w taki gadżet zainwestować, bo jakość jedzenia jest zdecydowanie lepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie fajne kuchenki ma sklep-presto.pl. Ja się chyba zdecyduję na electroluxa EMS 2841S. Ktoś używa? Proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam electroluxa EMS ale inny model. Dokładnie taki http://www.electro.pl/produkt-ELECTROLUX_Kuch_mikrofalowa_EMS_2840_2B_Karty_do_gry_GRATIS-8053,122.html. Kuchenka jest fajna, ma grilla, z którego często korzystam. Bardzo mi się podoba z wyglądu, jestem estetką, więc to ważne. Ale wybrałam ją głównie ze względu na blokadę przed dziećmi. Moje dziecko wszędzie wejdzie i wszystkiego dotknie, trudno je upilnować. Wolałam się zabezpieczyć, żeby nie majstrowało przy mikrofali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam LG MH6342BB. Jest bardzo pojemna, cichutko pracuje, fajnie komponuje się z moją kuchnią. Jestem z niej bardzo zadowolona. Dzięki niej mój mąż częściej coś pichci w kuchni, korzystając z opcji grill :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×