Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość confffffu

złapał mnie za tyłek

Polecane posty

Gość ja bym ciebie omijał
gdybym teoretycznie był w tym towarzystwie tej pani co tak klapsami z liścia dzieli, wystrzegałbym się jak diabeł żwięconej wody być w jej pobliżu, no bo dostać w ryło z rozpędu, bardzo niemiła sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i dobrze zrobiłaś
bo zaczyna sie od takich "niewinnych" klapnięć w tyłek a nieraz kończy na molestowaniu w pracy! Tak to właśnie bywa jak jest przyzwolenie społeczne (co widać po żenujących postach co niektórych) i nikt nie reaguje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ja bym ciebie omijał
poszukaj sobie dziewuszki, która lubi takie "żarty" i jara sie jak ją facet po tyłku maca, no i problem z głowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym ciebie omijał
o te brzydkie chłopaki, tylko czają się by niewinne dziewczątka molestować, a pfeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co jest najwiekszym
upokorzeniem dla faceta? Ja sie mu da w twarz przy innych ludziach! Dobrze zrobiłaś! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi facet powinien oddać
a nie przepraszać, a sama pisze i podreśla mężatka, dupatka, a po pabach się szwęda i co taka atrakcyjna że aż faceci posikują za nią,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupi facet powinien oddać
głupia bez poczucia humoru baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co tooo
to już nie może wyjść nigdzie ze znajomymi tylko siedzieć non stop w domu?! Wy faceci nie probujcie sobie tak durnie tłumaczyć własnych idiotycznych zachowań! Widocznie was to zabolało bo nie kazda kobieta pozwoli sobie na takie szczeniackie zagrywki! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaaaaaaa
wy to sobie zawsze tłumaczcie brakiem poczucia humoru! \"Humor\" a humor to dwie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
nie studiuje nawet w Polsce, ktos tam sie pytal... on mnie nie klepnal, to po pierwsze, tylko zlapal porzadnie. Klepnelam go po twarzy a nie zawalila z sierpowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A szkoda
należało mu sie! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
Argumentow ze jestem mezatka i chodze po pubach w ogole nie chce komentowac bo jest ponizej pasa. Dodam jeszcze ze koles jest 2 lata mlodszy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z takimi to trzeba
postępowac zdecydowanie! Nie zareagujesz to będzie im sie wydawać, ze maja przyzwolenie na takie zachowania! Niestety, facetom trzeba dobitnie tłumaczyć co wolno a co nie! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
dzieki dziewczyny za wsparcie, po facetach niczego wicej sie nie spodziewalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> dzieki dziewczyny za wsparcie, po facetach niczego wicej sie nie spodziewalam. Przecież ty nie chciałaś znać naszego zdania tylko potrzebwałaś, zeby ktoś przyklasnąl temu co zrobiłaś czy co myślisz :o Typowo babskie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
Jakbym ni chciala znac waszego zdania to bym tu nie pisala. Mezczyzni jednak stwierdzili ze jako mezatka a do tego atrakcyjna szlajalam sie po pubach, ze jestem jebnieta, ze swita hostia i zostalam zjechana jak pies przez to ze koles mnie zlapal za tylek a ja nie uwazam tego za norme. Od panow dowiedzialam sie takze ze powinna kolege przeprosic ze w ogole smialam zareagowac. Panie jednak, choc podzielone, wydaje sie ze mowily rozsadniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRAGICUS
Jesteś chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
Wybaczylam chyba juz dawno, ale to cos zmienilo w naszej relacji na bank. Podrocze sie jeszcze troche z nim dla zasady. Wierze ze nie chcial mnie urazic, i ze nie sadzil ze tak zareaguje. Moze wsrod jego znajomy to norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czego ty sie spodziwałaś
po facetach? Że ktoryś z nich powie, że zachowanie twojego kolegi było po prostu niesmaczne i że zachwal sie jak gówniarz? Przecież to by było takie "niemęskie". Oni zawsze zgrywają "macho"! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Panie jednak, choc podzielone, wydaje sie ze mowily rozsadniej Bo mówiły to co chcialaś usłyszeć, przecież to prosty mechanizm psychologiczny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to ma nauczkę
na przyszlośc i teraz chyba kilka razy sie zastanowi zanim zrobi coś głupiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Moze wsrod jego znajomy to norma. Jesteś jeebnięta :o Koleś popił, lekko mu odjebało, przeprosił, okazał skruche, a ty dorabiasz do tego chuuj wie jaką ideologie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś napisał że jakby na jego widok spadały ci majtki, byłoby wszystko w porządku, ale jak ci sie nie podobał to kawał chama no nie , bo w pupę klepnął..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze postąpiłaś
widac na forum, że panowie poczuli sie tym urażeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
taki jest juz swiat ze czlowiek jest subiektywny. Nie rozumiem oburzenia panow bo sam zainteresowany uwaza ze zachowal sie karygodnie. Szanuje ze niektrzy panowie maja "takie poczucie humoru", ale prosze tez zrozumiec ze kobiety nie koniecznie musza sie zaczac smiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
blondynie, tak juz ten swiat jest skonstruowany ze punk widzenia zalezy od punktu siedzenia. I gdym byla wolna i bym z nim swirowala, to moze i bym byla zachwycona, choc nie sadze, nie wiem moze mam specyficzne poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facetom
trzeba wszystko ostro wytłumaczyć bo inaczej nic nie zrozumieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confffffu
nie klepnal, ale zlapal jak swoja, a to roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci uważają
że niby im wszystko wolno i stąd to ich oburzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
confffffu, Faktycznie, trochę mocna reakcja z Twojej strony. Ale potrafię to zrozumieć. Tylko Ty też zrozum, że facet po prostu się zagalopował, alkohol mu w tym jeszcze pomógł. Pewnie już w momencie gdy zobaczył Twoją minę było mu głupio. A jak dostał w gębę... oj, uwierz mi, dla faceta to naprawdę poważna sprawa :) Szczerze mówiąc w ogóle dziwię się, że on się nie uniósł honorem i nie spisał Waszej znajomości na straty. Fakt, że tego nie zrobił bardzo dobrze o nim świadczy. Nie ma sensu zebyś teraz wywyższała się moralnie. Kolega zrobił błąd, ale najwyraźniej zależu mu na Tobie, więc przełknął swoją dumę, przeprosił i próbuje naprawić sytuację. Jeśli teraz nie obrócisz tego wszystkiego w żart i nie naprawisz sytuacji, to będzie to z kolei kiepsko świadczyć o Tobie. Więcej luzu... każdy czasem robi głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×