Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lidka1982

praca jako nauczyciel

Polecane posty

Witam, mam ogromna prośbę czy ktoś z Was ma może wzór listu motywacyjnego i CV jaki można złożyć do szkoły (praca jako nauczyciel)? I jeszcze jedno pytanie do kiedy najlepiej poskładać te podania? Bo nie wiem czy marzec to już nie za późno....Proszę o skopiowanie takiego listu jeśli ktoś ma i wklejenie go na forum? Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turkaa
listu nie mam :-( , niestety po formacie straciłam, ale pisałam tak jak do kazdej innej pracy marzec to jeszcze nie jest za pózno, ale składaj jak najszybciej i najlepiej osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jxbvsdklvnsfdb
za 850 zł chcesz pracowac ????? ja tak robie i płacze ze inni maja 3000 a ja takie grosze no ale fakt ze moja wina bo ja nic nie robie 18 godz w tygodiu ale za psie pieniadze........ a moje kolezanki po 25 latafh pracy maja 1600 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia1981
do jxbvsdklvnsfdb jakie 850 zl? teraz nauczyciel stazysta bierze do reki 1100 zł a ci co sa wyzej to eszcze wiecej przeciez teraz podniesli a mozna korepetycji udzieclac jak sie chce to mozna duzo wiecej trzeba tylko sie ruszyc i pomyslec a do szkoły podania mozna zawsze skladac nigdy nie jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×