Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Typowy_men

Wywaliłem ją za drzwi

Polecane posty

Gość taaaaa...
sam czytaj uwaznie!powiedziala mu ze ma chlopaka, zanim sie bzykneli,co go jakos nie zniechecilo wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doczego to doszło
no przy takim podnieceniu to nie dziwne. Potem, gdy emocje opadły, przemyślał sprawę i pogonił kurrrwisko. Słusznie! Powinna go jeszcze przeprosić, że go wmieszała w takie coś. Baby to są jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaa...
jasne, madry Polak po szkodzie, haha.nie pzresadzaj, facet wiedzial co robi, ale ze to tylko facet, to najpierw skorzystal, a potem wywalil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdę powiedziawszy
okazałeś sie równie beznadziejny jeśli nawet nie bardziej jak ta panienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurowaaa łza
nie zniechęciło bo to samiec- łowca im wiecej tym lepiej.. Instynkt faceta- jak najwięcej i gdzie sie da zasiac.. seryjnie- typowy facet A wy dziewczyny jestescie takie mądre, aż mi szkoda tych pustych lal, nieceniacych swojej wartosci , przeciez kobieta umie sie opanowac, nawet- po palcowce tylko trzeba myslec. Jezeli jest prawdą co napisał-a nie jego przechwalką to ta panna , ech..szkoda gadać... Ja z racji tego co robię - wyciągnęłabym z niego conajmniej 500zeta, myslę ze ta kwota by go ostudziła i wystawiłby panne przed a nie po. Ile będzie takich głupiutkich panien- tyle będzie takich cwaniaczkow i dupkow- jak Typowy Facet. na pohybel takim..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×