Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamana-1988

za male cycki

Polecane posty

Gość patryk 12
pewnie że można się podniecić , ja naprzykład bardzo lubię się onanizować przy dziewczynach i czy cycuszki są duże czy małe nie ma znaczenia ale jeżeli miałbym się spuścić na cycki to wolałbym na duże natomiast jeżeli chćę tylko zwalić sobie konia przy dziewczynie np gdzieś w parku to jest mi to obojętne , ważne żeby dziewczyna była tolerancyjna i zrozumiała faceta w potrzebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też załamana
bo nosze C albo czasem D miseczke i chciałam sobie kupić dziś komplet seksownej bielizny , nic ładnego nie znalazłam, we wszystkich czarnych fasonach z triumfa czy z samanty moje piersi wygladały jak upchane w przyciasny rozmiar... tragiczne, same badziewie na tym rynku, ciesz się że masz małe, niektórzy faceci takie lubią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk 12
wiesz na twoje cycuszki też bym się z chęcią spuścił , bo takie też są bardzo fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita23
Za małe, za duże, ważne żeby były porządnie przez kogoś wypieszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czikita23
I jeszcze jedno, przynajmniej po porodzie nie będą zwisać w okolicach pasa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuć raz jeszcze
pliki są zyebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffghj
mnie tam dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę nie masz się czym przejmować , ja chętnie powaliłbym sobie konia i oczywiście z chęcią bym się spuścił na Twoje cycuszki , i nie przeszkadza mi że są małe , natomiast jedyna przeszkoda jest w tym że gdyby jakiś chłopak chciał ci wjechać penisem między cycki , no to mógłby mieć kłopot ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka 1122
też mam niewielkie piersi - myslę że nie jest to najwaźniejsza rzecz na świecie- chociaż nie zaprzeczam- wolałabym mieć duże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duże cycki fajne są dla patrzących, a już mniej fajne dla właścicielek. Moja żona jest pielegniarką , i opowida że te kobiety z dużym biustem maja przerypane, poodparzana klatka piersiowa, i same kłopoty, tak że mniejsze cycuszki w ostatecznym rozrachunku sa o wiele lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o piersi trzeba bardzo dbać, ja mam rozmiar D75 a jestem bardzo szczupłą osobą, więc nie ma osoby, która by nie zwrociła na takie balooony uwagi, ale żeby były takie ponętne masuję je każdego dnia, smaruję specjalnymi balsamami ( albo mój luby) i w ten sposób nie wiszą bezwładnie tylko seksownie sterczą.. piesri zostawione same sobie nie są ładne, tzreba o nie bardzo dbać, a efekt.. murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze zaczac
A jakimi dokładnie balsamami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfonanka_zawsze_I_wszedzie
tez mam 75D i mnie wkurzają 1 faceci się gapią czasem puszczą głupi tekst... gdy jakieś zjeby przechodzą obok Ciebie na ulicy i mówią, ale cyyycki bym cie ymmm ... za tobą idą ludzie i się śmieją, albo gapią się i się slinią 2 kłopot z ciuchami... ładna bluzka, w pasie oki zajebiscie w cyckach tragedia .... ;/ bielizna o matko masakra ... staniki to według mnie porażka.... kosztują około 200 - 250 zł ładnie wyprofilowane, dopasowane, modny wzrór krój z majteczkami dochodzi czasem do 300 zł gdybym mogła poszłabym na operacje zmniejszenia do B ... mam dośc dużych cycków !!! jedyny plus to hiszpan i to, że w łóżku sprawia mi przyejemność ich dotykanie ipieszczoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po-wiem
Przepraszam czy tn post jest tylko dla IDIOTEK? NIE- IDIOTKOM - polecam LOBBY BIUŚCIASTYCH:) na gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po-wiem
nimfonanka - mam wiekszy rozmiar i nigdy nie spotkalam sie z takimi problemami, jestes pewna,ze Twoj problem lezy w rozmiarze biustonosza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musze spróbowac
nimfomanka ja też mam dokładnie ten sam problem, nosze 75D, czasem nawet E. Doskonale Cię rozumiem, moją dewizą stały sie moje piersi (o to ta, która ma takie duże "cycki") straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×