Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jakas see

MaMani mam do ciebie pytanie!!!

Polecane posty

Gość taka jakas see

hej, widzialam zdjecia twojego malenstwa i mam pytanie co do lozeczka turystycznego czy jak twoje malenstwo bylo niemowlakiem to to lozeczko bylo przydatne dla tak malej istotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jakas see - to ty nic nie wiesz???MaMani corcia sypia w pudle w ramach oszczednosci;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
bardzo smieszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jakas see - wyluzuj troche bos spieta!Paulina ma \"zaraz wracam\"na gg i kazala ci przekazac ze pozniej odpowie na twoje pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam łóżeczko turystyczne. Jestem z nigo zadowolona bo synek strasznie upodobał sobie przewracanie się zwłaszcza w rogi łóżeczka i dzięki temu nie ma siniaków. Teraz zaczyna sam wstawać więc niestety nie może ćwiczyć w łóżeczku ale za to jak go postawię i się przewróci to niema płaczu tylko śmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
Agunia od samego uroszenia malenstwo chowalas w turystycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez cos dodam od siebie,moja mała śpi w łóżeczku turystycznym od kiedy skończyła 3 miesiace.W drewnianym co chwile wkładała nogi miedzy szczebelki o udezała główka(a miała ochraniacz).U nas to łóżeczko sprawdziło sie na tyle że mała nadal w nim śpi.Fika,rzuca sie i nic sobie złego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak miałam odpoczątku. Jak był mały i była wkładka na górze to było fajnie bo mogłam go pokołysać i zasypiał szybciej. Potem jak zaczął podnosić głowę i wszystko się kołysało to tak fajnie łapał równowagę. Teraz jest na najniższym poziomie i przynajmniej nie nabija sobie guzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas see
piekne dzieki:) zaczelam obserwowac lozeczka ale ktos mi powiedzial,ze dla noworodkow lozeczko turystyczne jest zle jak widac nie mial racji teraz sa takie czasy,ze lozeczka sa z koleczkach albo w formie kolyski z daszkiem i roznymi bajerkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka se magda juz mnie powiadomila ze ktos o cos mnie pyta :) moja mala spala wczesniej w kolysce a w łózeczku śpi od jakiś 4-5 miesięcy. Włozylam jej dodatkowy materac i ejst jej bardzo wygodnie bo nie obija sie o szczebelki. Drugi maluszek tez bedzie na poczatku spal w kolysce a później w turystycznym. I to wcale nie dlatego ze turystyczne lózeczko jest złe tylko ze kolyska jak dla mnie to szczyt wygody :) jak maluszek placze mozna jedną reką pobujac i po klopocie :) Cudna sprawa :) a lózeczku turystyczne baby dreams z czystym sumieniem mogę polecic- ale polecam tylko to droższe ( wersja z 2 poziomami materaca) mam rowniez to tansze i jest nie stabilne chwiejace się, samo sie sklada i ogolnie nie fajne. za to to drozsze jest ciezsze bardzo stabilne i nic mu nie sprosta- nawet moja corka ktora potrafi zepsuc wszystko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×