Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolppppppppppppppka

koszmar w przymierzalni

Polecane posty

Gość kolppppppppppppppka

mam 160, pas 83, biodra ok 100, kiedys mialam zawsze w pasie 72, teraz biodra sie rozrosly, figura gruszki (za babcia figura) dzis mierzylam spodnie, rurki w ogole odpadaja... inne lezaly jak ulał, ale gdyby nie ta d... :( czy cos da sie zrobic? dodam, ze malo jem. mama pokazywala mi tylki np. sprzedawczyn, rzeczywscie duze, ale ja niemoge na swoj patrzec, nosze niskie buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolppppppppppppppka
cwierc wieku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...ha.. I jak można Ci pomóc:p Na tylek ta ja znam takie cwiczenie,że przyjmujesz pozycję "na pieska" i wymachy nóg jak najwyżej .. kilka serii. wiem, bo wykonuje, mam jędrne pośladki, nie wiem czy to je zmniejsza ale bardzo możliwe.. poszukaj w googlach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolppppppppppppppka
chodze na aerobik, mamy takie cwiczenia... a co do rozmiaru.. zawsze chcialam przytyc (kiedys), a terax chce schudnac, choc i tak to chyba nic nie da, bo mam dosc szerokie biodra i wystajacy tylek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko, to ze jest odstający to wielki atut, ja też taki mam[cool[ chyba nie chciałabyś miec takiego płaskiego naleśniora?:o Ale z tą szerokością by coś cza było zrobic, no no:p tylko nie wiem czy sie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolppppppppppppppka
no wlasnie cos mi sie wydaje, ze sie nie da... :( po prostu takie mam "kosci" od niewdawna i nawet jakbym chudla kosci by wyszly... ;p choc i tak sa lekko pod skora :) zazdroszcze dziewczynom zgrabnej pupy, dlugich i smuklych nog :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co.. większośc niskich dziewczyn z jakimiś skłonnościami do tycia tak ma.. wiem, bo widze, a poza tym takie tematy były już tu na forum. A z góry jesteś zadowolona, nie? talia, brzuszek itp.. to jest typowe dla niskich osób:) Z tym się normalnie żyje i można byc piękną😘;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolppppppppppppppka
dzieki, gora jest ok, nawet moglaby troosze urosnac :P pozdrowki, nic sie nie da zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolppppppppppppppka
z cellulitem hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolppppppppppppppka
wlasnie moje cialo jedrne nie jest :( chlip... moze za malo pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolppppppppppppppka
musze zaczac robic te peelingi kawowe, czytalam kiedys o tym, na razie na aerobilku bylam 3 razy :P dzieki za poswiecony czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhhhhhhhh
ale wiesz co hmmm nie masz jakiejś ogromnej pupy ;) ja mam jakieś 75-78 w pasie a w pupie aż 104-106 i mam jakiś taki średni tyłek chociaż ja jestem żyrafowa bo aż 180 i może dlatego ;) ale wiesz noś proste spodnie , broń Boże nie szerokie! i do tego wyższe buty i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolppppppppppppppka
nie umiem chodzic w korkach, ale usze ie nauczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×