Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grenik

tabletki antykoncepcyjne - kiedy zmienic na inne?

Polecane posty

Gość Grenik

Byłam ostatnio u ginekologa i pytam czy po 2,5 roku brania jednych i tych samych tabletek harmonet nie powinnam zmienic na inne (jakies mocniejsze czy cos) a ona na to ze niewazne jakie tabletki biore i tak jestem zabezpieczona przed ciążą... chyba poszlam do jakiejs wariatki co o tym sadzicie? bo wedlug mnie trezba indywidualnie dobrac tabsy do organizmu a nie brac jakie sobie chce. nie wiem czy po 2,5 roku brania harmonetu powinnam je zmienic czy sie organizm nie przyzwyczai czy cos.... a jak tam u was to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po 1 raz na rok powinnas robic przerwe w przyjmowaniu tabletek, po 2 jesli przyjmuejsz tabletki anty i dobrze sie po nich czujesz to nie powinnas ich zmieniac, chyba ze wystepuja u ciebie objawy nieporzadane, po 3 nowe tabletki wcale nie sa najlepsze- ja bralam yasminelle i musialam odstawic poniewaz mialam niebotyczne skoki cisnienia i zawroty glowy, a gdy wrocilam do starych tabletek wszystko minelo. przede wszystkim powinnas miec jednego zaufanego lekarza, anie chodzic od gabinetu do gabinetu i sluchac tego, ktory powiesz to co chesz uslyszec- ginekolodzy tez maja korzysci z zapisywania pigulek, wiec badz czujna- czy chca tobie pomoc, czy tylko nabic sobie kieszen antykoncepcja hormonalna dziala na kazda z nas indywidualnie, pamietaj o tym, radzac sie roznych osob na forum. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×