Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość adam gdańsk

nowa praca. prośba o poradę

Polecane posty

Gość adam gdańsk

szukam ostatnio pracy w różnych branżach,głównie związanych z finansami itp. - banki,tow.ubezp.,kancelarie prawne,itp.itd.pociąga mnie trochę świat finansów,szczególnie np.rynek kapitałowy.nie posiadam doświadczenia w podobnych rodzajach pracy.pracowałem przez trochę lat z przerwami w usługach w wąskiej specjalizacji,gdzie raczej nie chcę pracowac obecnie i mam już 30 parę lat,co bardzo mnie dziwi.mam wykształcenie wyższe ekonomiczne,znam 2 języki i po prostu wyszukałem trochę informacji,z których wynika,że podobno wysokie zarobki są w: 1.bankowości i 2.ubezpieczeniach.zastanawiam się gdzie pracować.zazwyczaj czytam internet i w taki sposób spędzam czas,z wyjątkiem krótkich przerw jedynie na uprawianie sportu.zauważyłem,ze ofert pracy jest dużo i zastanawiam się czy nie pracować np. w dwóch miejscach,ale oczywiście nie w ten sposób,że będę przez to pracował kilkanaście godzin dziennie.jestem osobą,która stara się nie przejmować nigdy niczym,mam zupełnie inne nastawienie np. do pracy niż każdy,którego znam i raczej nie będę np.zapieprzać w jakimś banku by zrealizowac np. normy sprzedaży czegoś i do tego wszystkiego zarobić grosze.traktowałbym może poważnie jedynie jakąś dobrze płatną pracę.nie udało mi się na razie znaleźć informacji odnośnie wynagrodzeń w większości rodzajów prac,gdzie zgłaszam przez net swoją "kandydaturę".myślę,że interesowałaby mnie praca z wnagrodzeniem na początku min.3 tys.netto,co i tak jest przecież mało.może mógłbym zaakceptowac na początek nawet 2,5.jest mi zresztą trudno to stwierdzić.jednak chodzi mi o jakąś normalną pracę gdzie będę zarabiać większe kwoty.mam pytanie do osób z forum posiadających szerszą wiedzę nt.wynagrodzeń w różnych branżach: w czym w ogóle jest sens pracować? chodzi mi o wynagrodzenia i możliwość "awansu" w sensie znacznego wzrostu wynagrodzenia ,bo jeśli miałbym teraz zacząc zarabiać np.1,5 tys.pracując 22 dni po 8 godzin,wolę leżeć i czytać internet jak obecnie czy robić coś innego podobnego,co rozwija umysł.nie wykluczam też możliwości pracy za granicą,ale raczej nie wlk.bryt.,gdyż przewiduję dalszy spadek kursu funta.będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś udzieli mi jakiejś rady.mogę odwdzięczyć się radą w jakiejś innej dziedzinie jeśli będę w stanie to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznij od lopaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia samosia25
Napisz to jeszcze raz, tylko czytelnie :O Przypominam,że zdania zaczyna się wielką literą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z czego ty teraz
żyjesz?pytam poważnie bo musisz mieć niezłe oszczędności skoro dla ciebie 2500 zł to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam gdańsk
a z czego ty teraz żyjesz?pytam poważnie bo musisz mieć niezłe oszczędności skoro dla ciebie 2500 zł to minimum bardzo oszczędzam,kupuję np.zywnośc w tesco,realu,albercie i również niedrogie odżywki i suplementy witaminowe przez net.najwięcej zawsze kosztuje paliwo,tym bardziej jeśli samochód ma 4 l pojemności,a teraz mój samochód jest niesprawny.rzadko kupuję nowe ubrania,bo gdy jeszzce miałem jakieś pieniądze kupiłem tego za kilka tysięcy i ma razie mam zapas."rozłożyłem się" trochę w przeszłości na spekulacji na giełdzie papierów wartościowych kilka razy na kwotę kilkudziesieciu tys. i też kilkadziesiąt tysięcy rozeszło się na normalne wydatki gdy nie pracowałem i nie oszczędzałem tak jak teraz.obecnie mam jedynie kilkunastoletni duży samochód,który nie wiadomo kiedy będzie naprawiony i zauważyłem,że moje samochody są za każdym razem starsze i już od dawna nie stać mnie na sportowy samochód,którym będę jeździł dużo dla przyjemności.żyję na coraz niższym poziomie i wskutek tych i innych zdarzeń chyba będę musiał zacząć regularnie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no daj spokoj
przeciez ty sie niczym nie przejmujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no daj spokoj
wolę leżeć i czytać internet jak obecnie czy robić coś innego podobnego,co rozwija umysł no, czytanie kafeteriii bardzo roziwja. jestem przekonana, ze jak wpiszesz to w CV firmy beda sie o ciebie zabijac. A teraz na poważnie Człowieku,masz 30 parę lat, nie miałeś dotąd stałej pracy, więc zapomnij o wielkim bumie na początek. Ja mam 24 lata, pracuję od roku, zarabiam 3 na rękę. Co jest ważne w pracy? STAZ Więcej zarobisz na kierowniczym stanowisku, ale ty nie umiesz kierować ludźmi, bo jeszcze tego nie robiłeś. IMHO bedzie ci trudno znaleźć sensowną pracę po tylu latach nic-nie-robienia. No bo co se wpiszesz w to CV? mimo wszystko powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robić wam się nie chce
Próbowałeś kopać rowy melioracyjne? Płacą 9 zł na godzinę przy umowie o dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieciuję samotnie
Ja uprawiam ciecing. Pracuje na portierni za 4 zł na godzinkę spania i jest mi wcale dobrze. Biere miesięcznie 1000 zł za dwieście godzin i luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam gdańsk
nie no daj spokoj wolę leżeć i czytać internet jak obecnie czy robić coś innego podobnego,co rozwija umysł no, czytanie kafeteriii bardzo roziwja. jestem przekonana, ze jak wpiszesz to w CV firmy beda sie o ciebie zabijac. A teraz na poważnie Człowieku,masz 30 parę lat, nie miałeś dotąd stałej pracy, więc zapomnij o wielkim bumie na początek. Ja mam 24 lata, pracuję od roku, zarabiam 3 na rękę. Co jest ważne w pracy? STAZ Więcej zarobisz na kierowniczym stanowisku, ale ty nie umiesz kierować ludźmi, bo jeszcze tego nie robiłeś. IMHO bedzie ci trudno znaleźć sensowną pracę po tylu latach nic-nie-robienia. No bo co se wpiszesz w to CV? mimo wszystko powodzenia. to, co piszesz,że ważny jest staż,jest mi,tak jak chyba każdemu,wiadome.chodziło mi o coś konkretnego, czego nie udało mi się dotychczas znaleźć odnośnie wynagrodzeń w branżach,raczej nie biorąc pod uwagę pracy fizycznej.tą kafeterię czytam od 2 godzin,a wcześniej nie znałem tej strony.w internecie robię rzeczy pozyteczne,które np. poprawiają znajomość języków i poszerzają ogólną wiedzę. kierowałem czasami ludźmi,ale raczej nie więcej niż 2 osobami,ale nie w obszarze,w którym szukam pracy.pracowałem czasami na czarno,czasami nie,w tej samej specjalizacji(wąskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adam
myślAłAM żE W 3 mieście nie ma problemów z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam gdańsk
do adam myślAłAM żE W 3 mieście nie ma problemów z pracą sądzę,że nie ma.codziennie dostaję powiadomienia o kilkudziesięciu ofertach pracy z serwisu "pracowego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoliskaW
tez szukam pracy w trojmiescie nie ma za duzo ofert na szeregowych pracownikow pelno jest na specjalistow albo kierownikow :/ znacie moze jakies fajnie stronki z ofertami pracy malo znane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mało znane
chyba lepsze dużo znane bo są popularne i firmy tam sie ogłaszają nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KoliskaW
moze ale na nich sa te same ogloszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×