Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enija

krwawienie/plamienie a ciaza...

Polecane posty

Gość enija

Witajcie, ja w podobnej sprawie...moze wyjasnie moje watpliwosci... Ostatni raz wspolzylam 16 lutego (okres byl 5 lutego)no i troche poszalelismy czyli stosunek przerywany (nie sadze zby tak doszlo do zaplodnienia...ale never knows) Czekalam na okres, brzuch bolal,dziwne mdlosci itp ale nic nie przychodzilo.Spodziewalam sie jakos okresu 5-6 marca...ale nic.wiec poczekalam do 7 (sie naczekalam hehe ) i zrobilam test.Zero, nic nie wykazal, uspokoilam sie 9 dostalam 'okres'.Trudno to tak nazwac,pierwszy dzien fatktycznie jakies krwawienie lekkie,potem pare dni plamienia brazowo-rozowego.No wiec spokojnie sobie zyje bo generalnie miesiaczki mam skape. Dzis cos sie powyrabialo, boli mnie glowa paskudnie sie czuje, a do tego bola mnie sutki,zwlaszcza lewy, sa nabrzmiale i pieka, nawet jak nie dotykam a dotyka ich material bluzki to boli jak diabli, do tego bole w podbrzuszu.Zmierzylam sobie temp ale jest tak cos chwiejnie okolo 36,9-37 (wczesniej nie mierzylam) Czuje sie jakbym miala dostac Drugia okres! Zastanawiam sie czy to nie przeziebienie bo jednak ten bol glowy i dreszcze,dlonie zimne....sama juz nie wiem, mozecie mi cos doradzic? Czy moze to krwawienie to bylo zagniezdzanie sie zarodka? juz sama nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_s
Wydaje mi się, że te Twoje obiawy są nieco wyolbrzymione. Boisz się , że zajdziesz w ciąże, dlatego wszystkie objawy kojarzą Ci się właśnie z ciąża. Zapewniam Cie , że jak naprawdę będziesz w ciąży nawet sie tego nie będziesz spodzziewać, tak było w moim przypadku. Wcześniej nie jeden raz podejrzewałam ciąże, piersi mi się powiększały, brzuch też, miałam mdłości a po 10 dniach przyszła mięsiączka spóżniona- a jak naprawdę zaszłam, to gdyby nie to , że test zrobiłam to w życiu bym nie powiedziała że jestem w ciązy. Głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enija
ale u mnie miesiaczka juz byla wiec sie uspokoilam...problem w tym ze objawy to ja mam teraz...tylko nie wiem czego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_s
Być może to przeziębienie, niewiem.. wypij gorącą herbatke i Ci przejdzie:) A jeśli dajej będziesz się źłe czuła pojdz do lekarza..napewno Ci coś przepisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×