Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truskawkowa mama

jak to jest z ta kawa?rozpuszczalna w ciazy moge pic,z mlekiem?

Polecane posty

Gość truskawkowa mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też facett
Mamuniu, z uwielbieniem śledzę twoje coraz durniejsze pytania dzisiaj na tym forum. Potwierdzasz skutecznie moją tezę co do wpływu macierzyństwa na ilość neuronów. Jak ty wychowasz tę dzidzię - mamunia pół-debilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwdedwqe
jedna dziennie mozesz, jak nie masz zgagi od kawy, bo ja piłam a pozniej nagle załapałam zgagę na kawe i nie mogła pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa mama
tez facett ujawnij swoj czarny nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwdedwqe
dlaczego tak facet myslisz? byles kiedy w ciazy , ze wiesz, ze odbiera szare komorki? wam sperma odbiera szare komorki, dziewczyna własnie jest mądra, bo zanim zacznie pic kawe, nas sie pyta na forum i liczy na grzeczna odpowiedz!! google nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkowa mama
w google bylo mnostwo sprzecznych informacji dlatego pytam tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwdedwqe
mysle, ze jedna dziennie nie zaszkodzi, najlepiej zapytaj swoje lekarza!!ginekolpoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby nie zaszkodzi ale kofeina podwyzsza tetno plodu wiec chyba nie warto ja przezucilam sie nainke zalewana mlekiem a smak naprawde pycha polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też głupia
dlaczego głupia???? nie przejmuj się tu tak zawsze jest znajdzie się jakaś męda która truje humor..... ja też jestem głupia bo nie wiedziałam że mam skurcze nikt mi nie powiedział jak to się objawia, i nie miałam kogo spytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekolada mniam
Dziewczyny ciaza to nie choroba...!Mozna pic wszystko (procz alkoholu) i jesc wszystko (procz surowego miesa) tyle ze z umiarem!Jesli chodzi chodzi o kawe dozwolone sa dwie male filizanki rozpuszczalnej z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozesz wypic 2 filizanki dziennie, tak mowil moj lekarz. Jednak nie chcialam zeby malenstwu serduszko bilo jak u maratonczyka i popijalam bezkofeinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×