Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaqwer

___jak się zabezpieczacie w dni płodne?____

Polecane posty

Gość zaqwer

odstawilam tabletki i teraz nie wiem, jak się zabezpieczać w dni płodne. wspolżycie rozpoczęłam od razu z tabletkami, więc jestem teraz trochę zielona. Ale wymyśliłam sobie gumkę+ globulkę+ stosunek przerywany. Kurcze to już chyba będzie skuteczne, co? A Wy jak się zabezpieczacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dni płodne
nie wspolzyjemy, proste! da sie wytrzymac:P nadrabiamy w okresach nieplodnosci, a jest tego sporo dni...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem ciekawa tego
zalezy ile sie ma dni cyklu-ja mam 32 i nienarzekam..ja poprostu gumki jeslu juz przyjdzie co do czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyobrażcie sobie
że ja też w dni płodne nie współżyję i z tego powodu bardzo......cierpię bo tych dni mam bardzo dużo.Myślę o tabletkach, do autorki topicu,a dlaczego zrezygnowałaś z pigułek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaqwer
po prostu bralam już 3 lata i chcialam, zeby organizm trochę odpoczął. Po 4 miesiacach znów wróce do tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, odswiezam temat, licze na odzew. Moje pytanie brzmi jak sie wogole zabezpieczacie? nie tylko w dni plodne, czy sama prezerwatywa i nie konczenie w srodku jest bardzo ryzykowne gdy zaczyna sie wspolzycie? (z racji braku doswiadczenia). Jak to jest u Was? Ja nie chcialabym brac tabletek a z kolei sama prezerwatywa to jednak chyba troche za malo wg mojej psychiki heh a w dni plodne mam najwieksza ochote na seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×