Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie...ech

WZWÓD czy ZAWÓD czyli problemy z erekcją

Polecane posty

Gość życie...ech

Jak sobie z tym radzić zwłąszca u młodego faceta?? Macie jakieś doświadczenia? Czym to może być spowodowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 35
Przepracowanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka prawda ona
wymieranie rzadkich gatunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przejrzały facet
Przejmuje się rolą bardziej niż cieszy bliskością ukochanej. Oswoić trzeba, albo wymienić - wtedy oswoi inna i dopiero będzie miała satysfakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doma666
ja z moim chłopakiem miałam podobny problem nie chciał mu stanąć....a nawet jeśli to nie dochodził...znaczy się strasznie długi stosunek bez rezultatu.... więc postanowiliśmy iż nie będzie sobie walił przez cały tydzięń...spróbowaliśmy tak czy tak było długo. zmieniliśmy poze (od tyłu) no i wreszcie doszedł przedtem szukałam po necie przyczyny skutku a więc: alkohol, koksy, papierosy, stres, choroby weneryczne....spróbuj jeszcze kilka razy jeśli nieda rady to trzeba będzie iść do lekarza....bo tu chodzi o stosunek co nie....nie piszesz dokładnie.....jeśli nie to znaczy że inpotentem jesteś. możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedaczek
UP! Podnosze temat bo mam właśnie taki problem a mam 19 lat;/ ostatnio z nowa dziewczyna mam ten problem ze mi potrafi odmówić posłuszeństwa;/ Co robić? myślałem o viagrze itp....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikon
Nie sięgaj od razu po Viagre, nie ma sensu - chcesz sie uzaleznic? Sprobuje najpierw jakichś ziołowych preparatów typu Permen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurka
hmm... spróbuj jeszcze parę razy, jak nadal będzie ZAWÓD to zmień faceta :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Appoint
Jakie sa dobre naturalne preparaty lub sposoby na takie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Appoint
Ale nudni sa podszywacze ;) W ogole zastanawiam sie co kieruje taka osoba. Siedzi sobie taki onanista i wali konia patrzac na zdjecie matki, ktora bardzo chce pyknac i sledzi watki na kafeterii. Jak jego jedyny zwój mózgowy zarejestruje temat w ktorym moze sie podszyc za kogos innego, pisze swoim oblesnym paluszkiem, ktory wlasnie wyjal z odbytu psa, poscika ktory w zalozeniu mial byc smieszny ,ale nie jest, bo osoba o IQ < 10 nic smiesznego wymyslec nie moze - chyba ze jest to wyraz jej twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze biedny i sam marze o Henryku- kucyk pony mojego serdecznego przyjaciela. Bylem u niego niedawno i podczas spaceru zauwazylem ze pod kucykiem lezy 20gr, schyliłem sie żeby podnieść i zachaczyłem ustami o jego czerwonego jak marchew fallusa, moczyłem ten koński smak. Od tego czasu nie mysle o niczym innaym jak o zrobieniu Henrykowi głębokiego loda z połykiem, tak głębokiego jak kiedyś zrobiłem tacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loles
Hehe,jaki lolek, gimnazjalisci powinni sie chyba do egzaminiw przygotowywac,czy juz po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Permen, niby ziołowe skubaństwo ,a podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki specyfik, co ty wygadujesz ;/ W kazdym razie polecam Permen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol43
Kup sobie permen i po zawodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twardziel
Tak, też kiedyś brałem Permen i efekt był niesamowity. Ziołowy suplement diety, więc bez obaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymemłany
Permen? Mozna go kupic bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BronisławK
Tak, Permen można kupić bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solariss
no wlasnie , aby jedna osoba co cos madrego potrafila napisac..permen. a reszta ? piszecie pierdoly , nie na temat ... To jest czasami powazny problem...i nie ma sie z czego smiac!!!! . Ja mysle i troche radze - popracowac nad dobra gra wstepna..tzn - namówic partnerke na nieziemskie pieszczoty calego ciala, tymbardziej dlugie , delokatne lizanie jajeczek , owlosienia , peniska a nawet lizanie dziureczki u faceta napewno postawi Niejednego peniska , to taki sprawdzony sposob, Pieszczoty dlugie , a potem robienie loda i jak sie pojawi wzwod to mozna sie kochac normalnie na calego....pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repka
Ta i nie wiadomo co przyślesz:P Jak masz problemy z rekcją to najlepiej idź do lekarza specjalisty, on po rozmowie zdiagnozuje co może być przyczyną i Ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejnot...
Niebezpiecznie jest lykac tego typu leki bez konsultacji z lekarzem. sa po pierwsze przeciwwskazania, po drugie nigdy nei wiadomo zjakiego powodu powstaja takie zaburzenia. potrzebne sa badania czy chociaz wywiad przeprowadzony przez specjaliste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość primatos
dokładnie, spotkanie u specjalisty to podstawa. on na pewno po rozmowie powie co i jak należy zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×