Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale wieś

biale kozaczki

Polecane posty

Gość ale wieś

www.bialekozaczki.pl no wiocha na maksa!!!!obejrzyjcie sobie,nawet stare babcie chodza w bialych kozaczkach. powinna jeszcze byc stronka www .balerinki i rurki .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wieś
www.bialekozaczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerinki i rurki
to nic innego jak przejaw trendu w modzie, natomiast białe kozaczki to przejaw wieśniactwa i kiczu. Więc z czego chcesz się pośmiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modna autorko topiku ,pokaż swoj styl ubierania !!!!!!! A potem krytykuj innych .......... he he napewno znależliby sie tacy którzy chętnie skrytykowali by Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobaja mi sie biale buty
nie rozumie o co chodzi??przeciez to sa buty jakich wiele!jeden lubi biale drugi zielone!wlasnie my Polacy tacy jestesmy.potrafimy tylko osadzac i krytykowac! ale wies - wrzuc jakies swoje zdjecie to pewnie tez bedzie z czego sie ponabijac!a moze nie masz odwagi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się podobają. i co?!😠 Wolę wyglądac jak wieśniara niż jak szara mycha nie mająca własnego stylu, ubierająca się w jakieś wory:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu jak ktos nie nosi
bialych kozaczkow musi zaraz wygladac jak szara mycha w worach?:P poza tym biale kozaczki bialym kozaczkom nierowne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebvkme
jak pokazalam moim szkockim kolezankom te strone to wyły w głos,tak ubieraja sie tylko dziwki a do tego biala bazarowa torebka .Zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebvkme
do : a czemu jak ktos nie nosi pokaz mi eleganckie biale kozaki,buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od balerinek i rurek się
ODPIERDOL!!! balerinki i rurki to jeden z trendów mody, po niejakimś czasie mogą przestać być modne.. zaś białe i neonowe kozaki są ponadczasowe i kiczowate jak wiejska dyskoteka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsze sa kozaki w lecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od balerinek i rurek się
w sumie to białe obuwie w ogóle ujdzie .. ale kozaki do połowy ud i w dzikich kolorach niekoniecznie białym ze spiczastym jak chooj czubem sa idotyczne, w czarnych kozakach do połowy ud można się wystroić na impreze sado maso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jej Wysokość Oryginalność
"Wolę wyglądac jak wieśniara niż jak szara mycha nie mająca własnego stylu, ubierająca się w jakieś wory" ahahahahha a noszenie białych butów jak 70% panieniek to TWOJ i TYLKO TWOJ styl ??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie miałam białych kozaczków ... Ale po obejrzeniu tych zdjęć .. chyba sobie sprawie białe kozaczki w zimie :p Ludze kiedyś uparliście się na czerwony kolor ... pamiętam jak włożyło się coś czerwonego to takie spojrzenia dziwne były .. pamiętam jak dziś że czerwony to kolor kurewski ... a teraz co białe kozaczki ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od balerinek i rurek się
hmmm ktoś musi mieć naprawdę nieźle zrytty beret żeby stworzyć taka idiotyczna stronę :classic_cool: czy nie lepiej s tworzyć stronę wieśniacko ubranych panien w stylu prostytutkowo-bazarowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagag
obleśne są.do tego tlenione albo kruczo czarne kłaki, złota torebka i 3 razy w tygodniu solara.Masakra, kobiety, nie róbcie z siebie dziwek i tandeciar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozum autorko topicu że
białe kozaczki to wiocha i każdy kto choć ma trochę gustu to rozumie, a że ty jesteś totalne bezguście to już nic na to nie poradzisz :P lepiej być szarą myszką niż nosić bikeje najczęściej ludzie, którzy nie mają nic do zaoferoania ze swojego wnętrza wyróżniają się "zewnętrznie" :P taka jest moja opinia P.S Bejbe Lilly - odczep się od szarych myszek, bo się jeszcze możesz zdziwić w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cdn
ebvkme ale mnie rozsmieszylas!! hahaha.Twoje kolezanki szkocice to sa dopiero wiesniary!! wszystkie laski w bialych kozaczkach wygladaja o 1000000 razy lepiej od tych bezgusci! odezwaly sie szkockie wiesniary znajace sie na modzie laczacej adidasy ze wszystkim co sie da!!jak nie ze skora to z futerkiem i skorzana czapeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagag
wybaczcie, ale nie widziałam żeby jakas kobieta na wysokiej pozycji, wykształcona nosiła białe kozaki.Nieważne jakie, za ile..., nie widziałam... ona nadają się na dancingi remizowe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WyjdźStąd
:] widac ze te wielkie oburzone krytykowaniem bialego szajsowatego obuwia maja chyba cala kolekcje takowego w domu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagag
:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze się: nie rozumieM !!!!!! a nie: nie rozumię :o bosz...pasujecie do bialych kozakow. dla mnie niektore fasony to wiocha. widzialam dosyc ciekawe kremowe kozaki, ale nie ubralabym ich. nigdy w zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagagag
pierwszy model jeszcze ujdzie w tłumie, gdyby nie ten kolor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wieś
do zrozum autorko topiku ze..>>>>o co ci chodzi??ja nie mam bialych kozaczkow i nie bede ich miec.podalam wam ta stronke,bo ostatnio jadac do torunia na trasie staly dziwki w bialych kozaczkach i moj brat na ich widok krzyknal -biale kozaczki pl-potem mi wytlumaczyl ze na serio jest taka stronka w necie.aha!nie jestem totalnym bezgusciem.ubieram sie raczej normalnie.to ze rzuca do sklepow rurki czy balerinki to nie znaczy ze musze to kupic i wygladac jak 90 % dziewczyn .mam swoj styl i tyle. myslalam ze podejdziecie do tego tematu z humorem,ale coz brak gustu i poczucia humoru widocznie idzie w parze,pa.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co szczyle zabieracie
Mi też się podobają. i co?! Wolę wyglądac jak wieśniara niż jak szara mycha nie mająca własnego stylu, ubierająca się w jakieś wory z tym stylem to mnie rozjebalas, to jest TWOJ styl??!! chyba tysiecy identycznych wiesniareczek :o gratuluje wlasnego stylu buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..
Hahaha, niezły pomysł z tymi rurkami i balerinkami. Jak dla mnie też są żałosne - nie sam styl bo ujdzie, ale to, że nagle stały się MODNE i 99% dziewczyn je nosi. Jednak to prawda, że moda jest dla ludzi, którzy nie mają pomysłu na własny styl ;) A bikeje są kiczowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko proszę mi tu wsi nie obrażać! Mieszkam na wsi i w życiu nie widziałam tu dziewczyny w białych kozakach - to po pierwsze, a po drugie, co was to obchodzi, jakie inni buty noszą? I po trzecie gdyby nie te "wieśniary" , "bezguścia" i "szare myszy" to nie mogłybyście się wyróżniać waszym, jak się wam wydaję, niepowtarzalnym stylem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokoj. Białe kozaczki to totalne bezguście. Styl niby modnych panienek, tipsiar. Mam na uczelni taką.. Solar, tipsy, wlosy blond z brazem pod spodem. Torebki podróby (Chanel, itd). i owe białe kozaczki.. Wszyscy sie z niej smieja.. a ona niby sie taka super czuje;) Nie dosc ze to brzydkie to mysli ze jest \"modna\". A co do kilku osob, wedlug was jest styl albo \"na wiesniare\" (biale kozaczki, ktore te kilka osob tak uwielbia) albo na szara myszke.. Phi:) Ja jako małolata rowniez mialam białe kozaczki) Z 5 lat temu;) (mam 21). Wstyd mi za to;] Poki co znalazlam własny styl;) i jestem z niego dumna;) i nie jestem ani szara myszką, ani dresiarą;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwcia
co do bialych kozaczkow to naprawde bezguscie!!!!!!!!!prostytutki na ulicach takie nosza i dziewczyny ze wsk, ktore mysla, ze sa fajnie ubrane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×