Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ale wieś

biale kozaczki

Polecane posty

Gość Miror
jesli ktos ubiera sie na bialo, jasno, ma dlugi plaszcz, jasna torebke, to biale lub bardzo jasne kozaki, pantofle pasuja jak ulal. Tylko jest pytanie jak one wygladaja??? Czy maja pelno cekinkow, sznureczkow, hafcikow czy sa zrobione z dobrej gatunkowo skory o eleganckim profilu. Wiele z tych osob na zdjeciach wygladalaby ladniej gdyby zalozyla dluzsze, jasne spodnie czy spodnice. Buty bardzo dlugie, niewazne, czy gladkie, koronkowe czy z ozdobkami, zawsze wygladaja wyzywajaco i nasuwaja pewne skojarzenia. Najczesciej nosza je panienki idace na podryw, szukajace przygod albo takie, ktore kopiuja kolezanki z grupy. Spodnie rurki to tez masakra, zwalszcza noszoneprzez bardzo chude osoby. W Anglii takich osob jest od groma i az zal patrzec na pałąkowate nogi z koscistymi kolanami. Spodnie zwezane do dołu zawsze ladnie wygladaja jak nie sa zbyt obcisle i osoba noszaca je moze pochwalic sie proporcjonalna budowa ciala. Zawsze trzeba dobierac ubrania do sylwetki, chyba , ze ktos sie nie przejmuje, ze wyglada jak pajak, albo jak balon. Zastanawiajace jest tez dlaczego wielu przystojnych mlodziencow i mezczyzn nosi spodnie spuszczone do bioder pokazujac swoje majtasy??? Czyzby wczesniej nie nosili majtek i teraz chca sie imi pochwalic?? To jest bardzo smutne, ze dorosla osoba chce wracac do czasow niemowlectwa noszac opuszczone spodnie niby z pelna pieluche miedzy udami. Mamy lustra to zagladajmy do nich. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tandeta NA MAXA
mi osobiscie biale kozaki sie nie podobaja dostalam kiesys w prezencie od ciotki i leza na dnie szafy jak by jakas prostytutka zlamala obcas to bym jej w prezencie podarowala zreszta co bede sie ywpowiadac jak wiekszosc mezczyzn wam powie ze baile kozaki nosza blachary :) ... biale obowie kojazy sie z latem adidasy trampki klapki ale kozaki ? w zimie? najlepsze sa te co nie przypominaja bialego i w zgraniu z biala kurtka maja odcien pozolklych a co do rurek chodze w nich od 5 lat do polski weszly chyba 2 czy 3 lata temu jak wyszlam na osiedle w tych spodniach to sie ze mnie smiali po 2 latach patrze wszystkie smigaja z zadartym nosem to samo bylo z getrami komentarze typu \" co ty masz na sobie \"? z fitness sie urwalas itp itd? a teraz jak na jedno kopyto tunika getry balerinki troche dziewczyny szalenstwa by sie przydalo a nie naprane wszystkiego na jedno kopyto czasami mi sie wydaje ze jak przyjezdzam do krakowa to jak bym widziala te same osoby co 2 mietry... ciekawa jestem kiedy wejda szare dresy ... bo ja juz smigam od poltora roku :D:D ... haHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bialekozaczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melania1306
Białe ok, ale i tak lovusiam czerwone lub srebrne kozaczki oraz tradycyjne czarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaj
Białe kozaczki zostały już zbyt zniesławione by nosiły je kobiety z klasą, mam na myśli dorosłe panie na np wysokich stanowiskach itp. Nastolatki sięgają po nie dużo częściej,ale że mody na białe obuwie nie było, wiec ciekawych fasonów tegoż koloru również . Na podanej przez autorkę stronce są zdjęcia nie przemawiające na obronę kozaczków, ale to jeszcze nie znaczy ze każdy tak wygląda, kto je nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaj
Białe kozaczki zostały już zbyt zniesławione by nosiły je kobiety z klasą, mam na myśli dorosłe panie na np wysokich stanowiskach itp. Nastolatki sięgają po nie dużo częściej,ale że mody na białe obuwie nie było, wiec ciekawych fasonów tegoż koloru również . Na podanej przez autorkę stronce są zdjęcia nie przemawiające na obronę kozaczków, ale to jeszcze nie znaczy ze każdy tak wygląda, kto je nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaj
Białe kozaczki zostały już zbyt zniesławione by nosiły je kobiety z klasą, mam na myśli dorosłe panie na np wysokich stanowiskach itp. Nastolatki sięgają po nie dużo częściej,ale że mody na białe obuwie nie było, wiec ciekawych fasonów tegoż koloru również . Na podanej przez autorkę stronce są zdjęcia nie przemawiające na obronę kozaczków, ale to jeszcze nie znaczy ze każdy tak wygląda, kto je nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.bialekozaczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak juz ktos napisal
nie same biale kozaki sa straszne ale w ogole zakladanie kozakow latem...no luuuudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaSeczKaa .. ;******
Helloł LASKI ogarnijcie sie !!! białe kozaczki na 2 metrowych szpilach sa wyjebane !!!! kurwa wygląda sie zajebiscie jak sexy biczcz... ; >.... A co ty suko masz cos do bialych włosów ..???? zalosne nara !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×