Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcintrójmiasto

UWAGA pytanie do forumowiczów

Polecane posty

Gość marcintrójmiasto

mam pytanie do osób z forum posiadających szerszą wiedzę dot.wynagrodzeń w różnych branżach: w czym w ogóle obecnie jest sens pracować? chodzi mi o wysokość początkowego wynagrodzenia i możliwość awansu w znaczeniu znacznego wzrostu wynagrodzenia.obecnie myślę o pracy w instytucji finansowej lub czymś pokrewnym.nie mam doświadczenia w takiej branży,gdyż pracowałem w przeszłości jedynie w usługach wąskiej specjalizacji powiązanej z transportem morskim.z wykształcenia jestem mgr ekonomii i znam dwa języki europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intełej rządzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3366552299
ćiezko powiedziec, to nie takie chop siup....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcintrójmiasto
ale po co ty znowu tu bredzisz? nie jesteś w stanie niczego napisać z sensem,więc nie pisz tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie ma sensu pracowac. Najlepiej siedziec na dupie przez caly dzien i produkowac posty na kafe:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orangeeeeeeee
W instytucji ksiegowo-finansowej dostalam na start 2500 brutto. tez znam 2 jezyki i to bylo konieczne do podjecia pracy, obecnie koncze studia ekonomiczne. Ty jako juz mgr pewnie dostalbys wiecej, wiec uwazam ze warunki finansowe sa jak najbardziej ok. O warunkach awansu ciezko mi jeszcze cos mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam gdańsk
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×