Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość DIETETYKA-STUDIA

DIETETYKA - Czy to trudne studia?

Polecane posty

Gość DIETETYKA-STUDIA

Szukam osob ktore stuidiowaly lub studuja dietetyke. Na Akademii Medycznej i na prywatych uczelniach. Czy to sa ciezkie studia? Bradzo bym chciala isc, ale boje sie, ze nie dam rady:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo łatwe
nie oczekuj, że na nich schudniesz :classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETETYKA-STUDIA
Zdrowe odzywianie praktykuje od wielu lat i nie mam z czego schudnac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwoman
Będziesz gotować na nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIETETYKA STUDIA
Chyba tu nikogo nie znajde, szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bola bolaaa
na sggw na dietetyke to 80 punktow bylo http://rekrutacja1st.sggw.pl/progi.php jestem w 2 klasie lo i sie zastanawiam nad dietetyka ale nie wiem jak sie nalicza te punkty moze mi ktos wytumaczyc ? wiem ze jak sie zdalo mature podstawowa to x 0,7 ale nie wiem czy jeden przedmiot sie patrzy czy kilka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudne nie są, ale trzeba mieć wytrwałość do nich. Ja studiuję u Mydłowskiej, przechodziłam kryzys po pierwszym roku ale teraz cieszę się, że nie zrezygnowałam, na 3 roku jest zdecydowanie ciekawiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie - idzie ktoś na dietetykę na wszuie do poznania? chciałabym zapytać czy jest tam trudno i czy bym sobie poradziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dietetyka to nie są trudne studia jak umiesz w miarę chemię i ci zależy, a wiadomo jak to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie są zbyt łatwe, ale ja np. uczyłam sie w szkole American Business Academy i dla mnie ten kierunek był czystą przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że są one wymagające, ale też bez przesady... trzymajcie namiary - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Jedna ze szkół, które faktycznie są godne uwagi, tam realnie macie warunki do rozwoju. Nie działa to na zasadzie zdobywania papierka. Kadra szeroka i konkretna - zainteresujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauki jest sporo, ale studia są naprawdę ciekawe. Sama skonczyłam ten kierunek w http://www.medyk.edu.pl/ Obecnie mam dobra prace, a okres studiowania wspominam wspaniale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka335
Ja w trakcie studiow pracowalam w firmie z innej branzy i po studiach nie pracowalam w 'zawodzie'. Po dwoch latach postanowilam wrocic, ale najpierw chcialam sie doszkolic. Poszlam do szkoly progres na dietetyke i odswiezylam wiedze. Teraz mam swoj maly gabinet :) Dla chcacego nic trudnego, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dosyć trudne, ale masz kiepskie podejście. Studia wybierasz po to, aby się rozwijać w danym kierunku, mieć później z tego pracę. Trudność to pozytyw, o ile wynika z konkretów, z praktyki, a nie kucia książek na pamięć. Jeśli mam ci polecać konkretną uczelnię, to ich - http://www.wsp.szkolymydlowskiej.pl/ Prowadzą kilka kierunków. Zobacz kadrę, zobacz program. To nie będzie stracony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zalezy od uczelni, na prywatnej jak znam zycie pewnie sa dosc proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma informację czy otworzą dietetykę na Wyższej Szkole Mazowieckiej? Chciałabym studiować na tej konkretnej uczelni i może ktoś ma jakieś wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dietetykę masz w Szkole Mydłowskiej - o tej drugiej uczelni nic wiem. Jedź do Mydłowskiej i zobacz jak to wszystko wygląda od środka, a wygląda naprawdę w porządku. Nie chodzi o samo wyposażenie i przygotowanie, tylko bardziej o odpowiednią kadrę, mocny program i raczej zdecydowane nastawienie na jakość nauczania, a nie na jak największą liczbę studentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnka34
Ja studiuję dietetykę na Medyku www.medyk.edu.pl w Łodzi i jest mega zadowolona. Co do trudności, to na pewno są to wymagające studia, ale jeśli jestes zainteresowana tematem to będzie Ci się przyjemnie studiować. Zajecia są ciekawe, dobrze prowadzone i jest dużo praktyki. Polecam każdemu, kto chce pracować jako dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem dopiero w 2 klasie maturalnej. Myślę o studiach na Mazowieckiej Szkole Medycznej, ponieważ słyszałam, że mają tam otwierać ten kierunek. Czy muszę skupić się na nauce chemii i fizyki? Z biologii jestem świetna, ale fizyka tak średnio mi idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza95

Szczerze polecam wejść na medyk.edu.pl. Dietetyka w Łodzi jest super, naprawdę można wiele się nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koniecznie sprawdź uczelnie http://study4u.eu/pl/uczelnia/675-wydzial-nauki-o-zdrowiu-warszawski-uniwersytet-medyczny . Dietetyka na tej uczelni jest naprawdę niesamowita. Wiele się nauczysz, a także zyskasz wiele korzyści ze studiowania tam. Jestem już na ostatnim roku i bardzo się cieszę, że wybrałam studia właśnie w tym miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 29.05.2019 o 10:42, Gość Gość napisał:

Koniecznie sprawdź uczelnie http://study4u.eu/pl/uczelnia/675-wydzial-nauki-o-zdrowiu-warszawski-uniwersytet-medyczny . Dietetyka na tej uczelni jest naprawdę niesamowita. Wiele się nauczysz, a także zyskasz wiele korzyści ze studiowania tam. Jestem już na ostatnim roku i bardzo się cieszę, że wybrałam studia właśnie w tym miejscu. 

Czy jest na tych studiach dużo chemii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem na 2 roku dietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, cieszę się, że wybrałam tę uczelnię, ponieważ uczą mnie naprawdę bardzo dobrzy specjaliści z tej dziedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×