Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
zuzka24

dobry urolog -warszawa

Polecane posty

Gość mertik35
Polecam specjalistę urologa Adama Alexandrowicza z http://www.oberclinic.pl Ma duże doświadczenie, w tym również ambulatoryjne i chirurgiczne, a przede wszystkim kilkanaście prac z urologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz coraz trudniej trafić na dobrą klinikę. Mało kto wykonuje naprawdę rzetelne, kompleksowe badania. ja miałem to szczęście, że trafiłem na http://www.conticlinic.pl/ . To bardzo dobra klinika, miałam problemy z nietrzymaniem moczu a dzięki nim wszystko już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska42
Ja poszłam do urologa na Białobrzeskiej, jest to prywatna przychodnia, ale na zdrowiu nie powinno się oszczędzać. Musiałam wykonać między innymi USG układu moczowego, w tej przychodni znajduje się również gabinet USG, gdzie mogłam bez problemu zrobić to badanie. U mnie już jest po problemie, wyzdrowiałam, a teraz mogę polecać żeby inne osoby mające jakieś problemy zdrowotne nie czekały za długo tylko od razu poszły do dobrego lekarza, im szybciej, tym lepiej. Jeżeli ktoś chce poczytać sobie więcej jakie badania można tam wykonać to odsyłam do strony http://www.gabinetusg.com.pl/oferta-usg-doroslych/ , przy każdym badaniu również jest opis jak się do niego przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że możemy :) dr Czarniecki, przyjmuje na Płockiej w Prosenie, tu masz informacje nt. zakresu jego usług: znanylekarz.pl/stefan-w-czarniecki/urolog/grodzisk-mazowiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama chodzi co jakiś czas do dr Wojciecha Tura do Kliniki SKJ, bo tam przyjmuje. Mama ma przejściowe problemy z pęcherzem, jak to starsza osoba, ale zawsze kiedy ma jakieś zapalenie to pan doktor jej pomaga. Później mamy spokój na kilka miesięcy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu pisał o dr Czarnieckim i ja się pod tym podpisuje. Przynajmniej mi jako facetowi pomógł, miałem torbiel ale się wchłonęła dzięki szybkiej reakcji pana dr. Kontakt do niego znalazłem na stronie znajdzlekarza.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem jesteśmy pacjentami centrum medycznego na ul. Popularnej. Na stronie www.cityclinic.pl jest o nich tel i pełen kontakt. Mają lekarzy o różnych specjalizacjach, od urologa, a kończąc na stomatologach. Zakładałam sobie tutaj stały aparat chociażby. Dobry dojazd, sam obiekt robi super wrażenie, wszystko nowoczesne, bez tłoku tak jak w dużych sieciach medycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igielka
Najwięcej dobrego dotychczas słyszałam o urologu z MediCenter... A szukałam tego trochę, bo ktoś z moich bliskich ma problemy i chciałam mu pomóc. Też jestem zdania, że na zdrowiu nie powinno się oszczędzać, bo później płacimy jeszcze wyższą cenę. Myślę, że warto jak najszybciej zapisać się do lekarza i nie odkładać tego. Urolog gwarantuje dokładne badania, dobry urolog to już połowa sukcesu w walce z chorobą. W MediCenter spodobało mi się przyjazne podejście – już jak dzwoniłam do nich, to było miło i bez problemów. Dlatego chyba właśnie na nich się zdecyduje. Z służbą zdrowia mam raczej nieprzyjemne doświadczenia, dlatego liczę, że tu będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woltia
Ja mogę polecić urologa Piotra Kuzaka, który przyjmuje w Centrum Medycznym Panorama w Radzyminie, kawałek za Warszawą. Naprawdę dobry specjalista, podchodzi do każdego przypadku indywidualnie. Zlecone badania też można robić na miejscu, co jest dużą wygodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał pacjent
polecam doktora Piotra Dzigowskiego - fantastyczny człowiek i 100% profesjonalista w swojej dziedzinie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal3456
Jeśli chodzi o urologa, to ja chodzę do dr.med.n. Macieja Zbrzeźniaka ze Szpitala Św. Elżbiety w warszawie miałem problemy z przewodem moczowym, ale teraz jest już wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W końcu przyszedł na mnie moment że się do urologa umawiałem nie tak dawno i wybrałem prywatne City Clinic – szybko, wygodnie, bez stania w kolejkach. Zlecono mi badania, zrobiono kompleksowy wywiad z podejścia jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominikaaaa81
A namiary na ten szpital http://szpitalse.pl/szpital/urologia/ już macie? Przyjmuje tam urolog. Jeśli dotychczasowi lekarze nie pomogli rozwiązać wam problemu, to myślę, że warto się tam zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darviosk
Mój tato chodzi do urologa na Popularną do centrum CC (http://cityclinic.pl) i jest zadowolony z tego co mama mówiła, nie było problemów ze zleceniem badań, na wizytę można się umawiać online u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsi urolodzy to Malczyński i Bogdanowicz, obaj przyjmują na ulicy Twardowskiej 3 w arszawie, odwiedziłem jednego i drugiego, mistrzostwo świata. Na miejscu zrobili usg i skierowali mnie do szpitala gdzie na nfz zrobił mi Bogdanowicz kruszenie kamieni nerkowych. tutaj ich stronka https://urolog-warszawa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka_1
Doktor Pawłowska- Krajka ma świetne opinie, mój mąż leczył się dość długo i bardzo ją chwalił. Przyjmuje prywatnie w Ober Clinic, to jest w Śródmieściu na Chałubińskiego. Tam najszybciej można się do niej dostać. I mimo, że kobieta to ma do panów świetne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dr Bogdanowicz mistrz Świata , pracuje razem z r Malczyńskim to najlepsza ekipa w Warszawie. Przyjmuja w Body Move. 

Edytowano przez ExeQtor82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzonym gabinetem urologicznym w Warszawie polecam www.med-expert.pl Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać. Mi pomogli w pozbyciu się mojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitel

W Ober Clinic polecam dr Wiśniewskiego. Miałem u niego na dniach wykonywany zabieg. Jeszcze wszystko świeże ale widać od razu że robota fachowa, doktor to najwyższej klasy specjalista, zna się na tym co robi jak mało kto. I cierpliwie wszystko tłumaczy. Robi na pewno zabieg stulejki i krótkiego wędzidełka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastel

a dobry lekarz urolog onkolog? też w warszawie, na cito także prywatnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakład Urogen i tam też przyjmuje między innymi urolog Sławomir Letkiewicz. Zgłoście się do nich. Kawałek będziecie mieli, ale naprawdę warto. Mają nowoczesny sprzęt do badań oraz do wykonywania zabiegów czy procedur medycznych. No i pan doktor to najlepszy specjalista 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż chodzi do doktora Syryło w klinice Sclinic w Warszawie. Jest zadowolony i poleca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do urologa jeździłam do Tarnowskich Gór, do Urogen. I powiem Ci że warto. Placówka jest wyspecjalizowana w leczeniu układu moczowo-płciowego i przyjmuje tam świetny profesor Letkiewicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie to tylko i wyłącznie należy brać pod uwagę szpital mazovia jeśli chodzi o dobrego urologa. Zresztą tam sami tacy pracują i nie czekaj, tylko od razu dzwoń i się umawiaj na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też polecam doktora Tomasza Syryło z Sclinic. Mnie spotkało u niego wiele dobrego. Dał mi nadzieję na wyleczenie i poprawę mojego komfortu życia. Dobrał odpowiednią terapię dzięki czemu jestem wreszcie zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×