Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vesteros

nie mogę doprosić sie o pit - help!!!

Polecane posty

nie mogę doprosić się o pit od byłego pracodawcy (dzwonie, mailuje, faxuje i nic), pracowałam tam bardzo krótko ale miałam z nimi umowę zlecenie, prawda jest taka, że co chwila zmieniają się im pracownicy i mają bajzel w dokumentach bałagan w dokumentach to ich sprawa a ja chce mój pit co mam zrobić ? nie mam zamiaru przez nich płacić kary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypalona .............
sprawdzic w zusie czy w ogole odprowadzii za Ciebie skladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
OBOWIĄZKIEM PRACODAWCY JEST WYSŁANIE CI PIT-U DO KOŃCA LUTEGO.JEŻELI GO NIE OTRZYMASZ POPROSTU NIE DOŁĄCZYSZ GO DO ZEZNANIA PODATKOWEGO.ZGŁOŚ TĄ SPRAWĘ W SWOIM URZĘDZIE SKARBOWYM ,KIEDY BĘDZIESZ SIĘ ROZLICZAĆ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magaa
Mysle ze w takiej sytuacji mozesz spokojnie zadzwonic do panstwowej inspekcji pracy i zglosic takiego pracodawce. Termin dawno minal, a to ze oni maja burdel w papierach to jawne naruszenie prawa. PIP powinien zajac sie taka "firma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet angels
zadzwoń do US, pod który podlegasz i powiedz o zaistniałej sytuacji - Oni Tobie powiedzą co masz zrobić :) ..... z tego co się orientuję to możesz sama złożyć zeznanie podatkowe (masz czas do końca kwietnia) ale musisz zrobić adnotację, że z powodu płatnika (jest nim pracodawca) nie otrzymałaś PIT-4R i rozliczasz się tak, a nie inaczej .... jak co to jedynie złożysz korektę i będzie OK ale jak mówię na 100% wszystkiego dowiesz się jak zadzwonisz do US

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×