Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milosniczka czerwonych butow

Czerwone buciki

Polecane posty

Gość milosniczka czerwonych butow

Czesc dziewczyny!Ostatnoi kupilam sobie buty czerwone takie troche lakierowane na obcasie.Co myslicie o takiej dziewczynie ktora ma czerwone dodatki?ostanio je ubralam,do tego pod ten sam kolor torebka i czarna dopasowana skorka:) mialam wrazenie ze wszyscy sie na mnie dziwnie patrza :( dodam ze wszystko bylo do siebie dobrane,jestem osoba ktora lubi sie fajnie ubrac o odpowiednio do siebie dobrac,ale w pewnym momencie zastanawialam sie czy dobrze zrobilam z kupnem tych czerownych bucikow :( co polecacie do takich butow i jakie kolory.czy np pasuja do czarnych krotkich spodenek(takich bardziej eleganckich) z szelkami ktore beda opuszczone i do tego grube czarne rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milosniczka czerwonych butow
Tu przesylam linka : www.barratts.co.uk/index.php?c=11210&t=1&owner=shop&page=4 Druga para od lewej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podziwiam Cie
:) fajnie ze lubisz dodatki w innych kolorach niz bialy, cZarny i szary. zestawienie czerwonego z bielą albo z żółtym w cieplejsze dni, a ciemne kolory w chlodniejsze, deszczowe. takie jest moje spojrzenie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna liza
Buty fajne, ale raczej odpuść sobie noszenie do nich czerwonej torebki, teraz już się nie nosi obu tych rzeczy w tym samym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez duzo osob nosi i dobiera buty do torebki.caly czas sie tak jeszcze chodzi.zkad ten pomysl ze sie juz tak nie ubiera???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×