Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ludzie ludziom..

jak osiągnąć sukces w pracy??

Polecane posty

Gość ludzie ludziom..

Ja jeszcze zadnych sukcesow nie osiagnelam, ale mam taki zamiar... zaczynam od zera i wiem, ze dluga droga przede mna..... Napiszcie jacy ludzie osiagaja sukcesy, jak mozna awansowac w pracy, jak to było u Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shilpaa
Ja też jestem dopiero na początku drogi, ale mam duże ambicje, chciałabym mieć przede wszystkim ciekawą i wymagającą pracę. Ale boję się, że jestem zbyt pracowita i sumienna i utknę gdzieś jako robot do odwalania trudnej roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy, trzeba pracować sumiennie, mieć wszystko poukładane, pełną dokumentacje, znać sie na tym co sie robi... nie dać sobie wejść na głowę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i można pracuje dopiero 2 lata, w pracy jestem lubiana i czuje sie ważna... po awansie, moje stare obowiązki dostały 2 osoby, z dłuższym stażem... jedna połowę druga połowę... obie nie mogą zdążyć, zawsze coś jest nie tak... a maja połowę mniej niż ja miałam... dziwią sie ze to nie ona dostają podwyżki itd... zazdroszczą mi... także ciężka praca i rozsądek... ja odwaliłam moją pańszczyznę... przez rok pracowałam ciężko... i jest efekt 20 lat 3120zł brutto... jestem dobra w tym co robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proszę panią poziomkową jestem Agentem OFE i mogę zarobić 3 tysiaki brutto w jeden dzień, ale biorąc pod uwagę moje lenistwo zarabiam 4 Tys na tydzień. Zgadzam się z tym że trzeba być sumiennym i przede wszystkim poważnie podchodzić do tematu i \" mieć wszystko poukładane, pełną dokumentacje, znać sie na tym co sie robi... nie dać sobie wejść na głowę!!!!!... \" . to święte słowa. ale najważniejsza jest Konsekwentna praca. Stąd te wyniki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukces to drabina, po której nie sposób wspiąć się z rękami w kieszeni. I jeżeli chcesz coś czego nie masz , musisz zrobić coś czego jeszcze nie robiłeś. Jeśli będziesz Myślał tak jak teraz to będziesz mieć to, co teraz. Jeśli zmienisz myślenie, zmienisz to co masz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierzę w to jeśli nie jesteś dupowłazem podpierdalaczem to nic nie osiągniesz, a koneksje załatwią ci awans przykłady od znajomej która zapierdala w tej firmie kupę lat: - zatrudniono jakąś laskę (za la...?) pracuje tam od 3 lat, 2 fakultety, przez 1,5 roku czytała kryminały w pracy..można? można w dodatku podpierdala wszystkich pracowników szefostwu, komentuje zarobki (tajemnica firmy-włam do komputera księgowosci) - koleś wazeliniarz skumplował się z szefostwem..teraz szef jest ojcem chrzestnym dziecka wazeliniarza, a wazeliniarz? siedzi na necie i ogląda gołe dupy, jak ktoś wchodzi ściąga stronkę na pasek, lata z jedną kartka cały dzień i jest: cytat "zajebany robotą" - półetatowcy kuźwa przekładają kartki przez 4 godziny najpierw w prawo potem w lewo - pijaństwo w pracy, podrabianie podpisów, pobicia..czyżby dyscyplinarka?? niee pracują nadal jeśli jesteś rzetelny i pracowity, pełen pomysłów to wiesz co? pierdykną Ci jeszcze więcej roboty za tych podpierdalaczy i wazeliniarzy, zeby się kurwa nie spocili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do atunia poniekąd masz rację ale piszesz o typowym wyścigu szczurów chyba. Moim zdaniem możliwości rozwoju i sukcesu są ale przede wszystkim trzeba znnaleźć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie - przynajmniej tak było ze mną. Inaczej - fakt dupolizostwo góruje ale pamiętaj ze to z powodu ludzi którzy to akceptują wybierają tych dupowłazów. Nie wszędzie tak jest - gwarantuję !! :) i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grążel
1/ sprawiaj wrażenie, że jesteś ZAROBIONA PO PACHY 2/ osiągniecia rozgłaszaj, wpadki przypisuj komuś innemu, pamiętaj: alway and ever COVER YOUR ASS 3/ nie podejmuj decyzji samodzielnie, nie podejmuj ryzyka, bądź przeciętniakiem, ale... Ale staraj się zawsze wkręcić w dobry projekt, najlepiej na ostatnim etapie prac, podpiąć pod czyjś sukces itd. 4/ unikaj bycia na pierwszej linii frontu w czymkowlwiek. życie lubi przeciętniaków 5/ dbaj o koneksje, chodź na papierosa jeśli inni (ważni) chodzą, naucz się grać w polo czy w tenisa czy w cokolwiek i graj z szefem 6/ sprawiaj dobre wrażenie, schludnie, zawsze miej na podorędziu jakieś dyskretne pochlebstwo (ale BEZ OSTENTACJI) 7/ sporządzaj mnówstwo raportów, tabelek, miej pomysły na różne racjonalizacje - im głupsze tym lepsze, przynajmniej nikt ich nie wdroży ale ty zapunktujesz. szefowie lubią TABELKI!!! ALBO: wypruj sobie żyły, bądź najlepszy we wszystkim, przoduj w nadgodzinach, nie chorj, nie wybieraj urlopów, na ochotnika rób za 3 etaty. i módl się, żeby ktoś to zauważył, nie podczepiał się pod twoje sukcesy i nie podkładał świń :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grążel kuźwa sama esencja..bycia kimś, kim się nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość theidiot
Poczytajcie sobie książke "Biały Tygrys" Aravinda Adigi i wtedy pogadamy o moralnościach osiagania biznsesu. A wy jak wysoka cene bylibyscie w stanie zaplacic za "sukces"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Polecam ksiażke Maksimum osiągniec - Brian Tracy . sam wprowadziłem wiele jej zasad w zycie . miedzy innymi dzieki niej znalazlem prace . ta ksiazka bardzo motywuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grążel świetnie to wszystko ująłeś, jakbym swoją firmę widziała :) Ja niestety zastosowałam się do wskazówek z samego dołu i nie wyszło mi to na dobre, przez dwa lata zapieprzałam jak dziki osioł a w momencie osłabienia wydajności stałam się tą niedobrą :o w nowej pracy postaram się nie popełnić tego samego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom osiągnięcie sukcesu wcale nie jest taką trudna sprawą. Wszyscy wmawiają sobie, że trzeba ostro pracować, dawać z siebie wszystko, a może wtedy los nas wynagrodzi i wreszcie osiągniemy w życiu to, czego najbardziej chcemy. W sumie jest to jakaś recepta na sukces, ale na szczęście nie jedyna. Joe Vitale, autor "Sekretu" uważa, że żeby spełnić swoje marzenia, wystarczy uwierzyć w to, że da się je osiągnąć. Niezwykle ciekawa jest ta jego teoria przyciągania, myślę, że coś w niej jest. Warto zapoznać sie z poglądami tego człowieka, a teraz jest taka szansa, bo w czerwcu przyjedzie do Polski i poprowadzi w warszawskim hotelu Hilton szkolenie, na którym, zdradzi tajemnice swojego sukcesu. Myślę, że warto byłoby się wybrać i posłuchać co ten człowiek ma do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest, że bardzo dużo zależy od naszego samopoczucia i tego w jaki sposób myślimy. Nasze nastawienie jest bardzo ważne, co do tego nie mam żadnych wątpliwości. Sama oglądałam "sekret " i ten film nie tylko bardzo pozytywnie mnie nastroił, ale też trochę inaczej zaczęłam patrzeć na swoje życie. Teraz w każdej nawet najgorszej sytuacji staram się znaleźć coś pozytywnego;) naprawdę pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy uwierzyć w to, że się go osiągnie :) Dobre nastawienie to połowa sukcesu + trochę pracy w to włożyć i charakteru i myślę, ze dla każdego sukces jest w zasięgu ręki :) Jeżeli nie macie na tyle pozytywnego myślenia to proponuję przeczytać 'Sekret', bądź pooglądać film to wam na pewno pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojamw
TU osiągniesz sukces! Perfumy o nutach zapachów światowych marek Oryginałów , nie za cenę ORYGINAŁÓW lecz dużo,dużo taniej(najlepsze tzw. podróbki oryginałów-na Polskim rynku ponadto do nich żele,balsamy , dezo spray i dezo-roll))Dod.b.dobra chemia domowa(środki czystości)+mineralne kosmetyki(fluidy,pudry,róże,cienie,kredki,tusze,błyszczyki) Zarabiasz 30% (w kieszeni) + procentowy zarobek ze zbudowanej grupy. Chcesz zarobić , dorobić, kupować taniej TYLKO dla siebie http://img179.imageshack.us/img179/4364/perfumyfmgrouplista.jpg LUB Ang. art. z POMYSŁEM DLA DOMU i nie tylko TO! Zarabiasz 23% (w kieszeni) + odroczony term.płatności za towar na 14dni.Dod. procentowy zarobek z obrotów zbudowanej własnej grupy. Wiele dod. promocji dla Przedstaw.Betterawre. Obejrzyj katalog : http://www.betterware.pl/img/katalogc410.pdf Chcesz zarobić-dorobić-kupować taniej TYLKO dla siebie?, napisz: tojamw@gmail.com Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadne FM czy Betteware. To wszystko MLM-owskie gówna. Nic na tym nie zarobisz, jedynie stracisz kupę czasu i pieniądze, które włożysz w ten biznes a la Ferdek Kiepski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz19888
Polecam program Wyzwanie90dni. Prowadzą to ludzie z dużym doświadczeniem w coachingu czyli Król i Gajos. Świetne materiały zupełnie za darmo można dostać na starcie. Mi najwięcej dało to, że zacząłem w pełni wykorzystywać swój czas, nie przelewa mi się już tak przez palce jak kiedyś. Mogę w ciągu dnia zrobić kilka razy więcej rzeczy, mam więcej czasu dla żony którą wcześniej mocno zaniedbywałem na rzecz pracy i firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Tomaszewski
Rozważania na temat tego, jak osiągnąć sukces, warto zacząć od zdefiniowania - czym jest dla nas sukces? I po czym poznamy, że go osiągaliśmy? Z mojego doświadczenia, najlepiej sprawdza się metoda C.U.D. i wcale nie chodzi tutaj o magiczny cud, który doprowadzi nas do sukcesu.... Bo życie to nie bajka i tutaj nic nie zadzieje się samo czy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Tutaj trzeba po prostu DZIAŁAĆ i być w tym wytrwałym. A oprócz tego mieć pasję do tego, co się robi. Więcej na temat sukcesu znajdziesz w moim artykule: http://mariusztomaszewski.pl/blog/jak-osiagnac-sukces/ (tutaj też rozszyfrowanie metody C.U.D. dla zainteresowanych ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Kochane fanki forum kafeteria! Z całego serduszka opowiem Wam historię pewnego mężczyzny, który osiąga sukces w każdej firmie. Miałam ogromną przyjemność pracować z nim przez ponad rok i czerpać od niego to, co najlepsze ❤️ Jego receptą na sukces jest przede wszystkim bycie super fajnym człowiekiem - wiecie takim, z którym można porozmawiać na każdy temat, a czas w pracy mija o wiele przyjemniej. Dodatkowo idealnie potrafił wypracować balans między obowiązkami, a słodkich leniuchowaniem. Jego ambicja, ciekawość świata i zdroworozsądkowe podejście do problemów nie raz podniosło mnie na duchu. Chętnie dzielił się swoją wiedzą na temat analityki, życia, piesków i boksu. Zawsze uprzejmy, pomocny i przejmujący się dobrem swoim współpracowników. Super człowiek. Niestety,  już nie współpracujemy ale na długo pozostanie w moim serduszku ❤️ Mam nadzieję, że jeszcze znajdzie kiedyś chwilę aby spotkać się ze swoim buddym, mimo iż lada chwila będzie mega wykwalifikowanym warszawskim człowiekiem jeszcze większego sukcesu!

Niech jego postawa będzie dla Was przykładem, a na pewno osiągnięcie ten największy sukces - pozostawicie po sobie ekstra wspomnienia! Całuję i ściskam XOXOXO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×