Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiaazda

Nie byłam jeszcze...

Polecane posty

Gość gwiaazda

Jestem w 4 miesiacu ciazy i jeszcze nie byłam u ginekologa...a wszystko dlatego ze ukrywam ciaze przed rodzicami bo mam dopiero 17 lat i boje sie ich reakcji...jak pojde do ginekologa to sie wszystko wyda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiaazda
nie to co pisze jest prawda niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ukrywasz ciążę, to wizytę u ginekologa tez chyba możesz ukryć? Aczkolwiek, wydaje mi się że im szybciej powiesz rodzicom, tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
a od kiedy lekarz mowi wszystko rodzicom? masz skonczone 15 lat i Twoje życie erotyczne jest Twoja i wylacznie sprawa a jak dziecko urodzisz w wieku 18 tez nikomu z dorosłych nic do tego, a swoja droga chcesz tak az do porodu ukrywac fakt ze jestes w ciazy? urodzisz i co zrobisz z dzieckiem? musisz powiedziec rodzicom najlepiej ze swoim chłopakiem i do ginekologa tez przydaloby się pojsc jak chcesz miec zdrowe dziecko i ciaze bez problemow!! jak juz sie tak boisz pojedz do innego miasta idz prywatnie i zmysl swoje dane, nikt u lekarza nie sprawdza dowodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milianna
długo tak ukrywac sie nie mozesz, brzuszek coraz wiekszy wszyscy sie domysla i dopiero bedzie Ci wstyd ze to wszystko ukrywałas, a tak powiedz napewno rodzice Tobie pomoga i wychowac dziecko i skonczyc szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×