Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

ordynator zakwestionował zaświadczenie o CC!!!!!!

Polecane posty

dziś byłam u ordynatora w pewnym szpitalu w Warszawie, jako u osoby która jedyna miałaby podjąć decyzję o CC. Dodam, że pan dr zakwestionował ważnośc zaswiadczenia o wadzie wzroku i zmianach zwyrodnieniowych oczu, sugerując że zaswiadczenie owo pochodzi z prywatnej kliniki a nie panstwowej.... Kobiety zwariuję.....miałam badanie na bardzo nowoczesnym sprzęcie, mam wadę wzroku - 8 na oba ślipia.plus dodatkowo astygmatyzm i zmiany zwyrodnieniowe siatkówki jak u 60 letniej kobitki. Byłam przekonana że wyznaczą mi datę na CC...a tu.....mam udać się do kolejnego lekarza na Inflanckiej który potwierdzi prawdziwość zaswiadczenia..... czy to nie jest chore?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
nienormalny jakiś ten ordynator...pewnie chce w łapę..lepiej załatw sobie nowe zaświadczenie bo masz naprawdę dużą wadę wzroku i czasem coś może się złego wydarzyć podczas porodu naturalnego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgroza:O czyli ten ważniejszy,który pracuje w państwowym za 1500 niż ten co pracuje za 6tys. w prywatnej klinice,bo się uczył , doszkalał i jest wysokiej klasy specjalistą,pracujacym na najlepszym sprzęcie???? ciekawa tylko jestem dlaczego gdy dochodzi do spraw w Sądzie Lekarskim,to sa tacy popierający,wspierający ,lojalni i nie podważajacy opinii innych lekarzy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i jeszcze co wyniknęło z rozmowy z panem ordynatorem:\" no wie Pani, jakby Pani juz rodziła, to ja oczywiście zleciłbym natychmiast CC, ale w stytuacji, kiedy to jest DOPIERO 38 tydzien ciązy, to mamy jeszcze trochę czasu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×