Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onaaaaaaaaa

co z tym folikiem!! chyba zle zrozumiałam lekarke

Polecane posty

Gość onaaaaaaaaa

jestem teraz w 8 tyg tak 10 dni temu byłam u gina i ona mi powiedziała ze mam przestac jesc folik a przepisałam mi prenatal-elite kumpela mnie znstraszyła ze to bardzo zle ze przede wszystkim folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie wydaje
że dobrze zrozumiałaś lekarkę ... ja tez przed zajsciem w ciążę łykałam folik a kiedy zaszłam lekarz kazał mi odstawic i brac centrum materna i powiedział ,że w zestawach witamin dla kobiet w ciąży jest wystarczająca ilość kwasu foliowego i nie trzeba a nawet nie wolno łykać dodatkowej porcji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w witaminach jest juz kwas foliowy i nie trzeba dodatkowo lykac folika... ale wedlug jednej teorii to do konca 1 trymestru powinno sie łykac tylko folik a poźniej dopiero wlanczac witaminy... co lekarz to inny sposob wiec jesli twoja gin tak mówi to jej sluchaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz, ile jest tego kwasu w zestawie witamin, jeśli 400 możesz dodatkowo kwasu nie łykać, chyba że masz wskazania na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj gin kazal brac folik przez cala ciaze,i inne witminy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się normalnie odżywiasz i jesz sporo owoców i warzyw to naprawdę nie ma żadnego znaczenia, tak, że możesz przestać się martwić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×