Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antykoncepcyjka

jak dlugo bierzecie tabletki ANTY

Polecane posty

Gość antykoncepcyjka

i cały czas takie same? bo jak sie dobrze czuje po moich to chyba nie trzeba zmieniac nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brałam rok Novynette, odstawiłam na jakieś 3 miesiące, teraz biorę Cilest ... jestem zadowolona. Przy Novynette wydaje mi sie ze troszkę "napuchłam", nie mialam problemu z wagą, nie powiększyły mi się piersi. Libido znacznie zmalało Po Cileście czuje się dobrze. ostatnio mam huśtawke nastrojów ale to normalne przy tabletkach anty. nie przytyłam, piersi MOŻE troszke sie powiększyły. Libido niestety troszkę się zmniejszyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozecie sie truc
Dziewczyny,toć to istna chemia...Ja nigdy brać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne***
wiesz dlaczego biora? bo to sa zboczone kurw,ktore zrobia wszystko,zeby poczuc jak sie ktos w nich zlewa!!!!!!!!!! Normalna kobieta,dbajaca o zdrowie,sie nie napycha tymi tabletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfgfdgfd
zalosne to wy jestescie. jest cos takiego jak swiadome macierzynstwo i chyba o to wlasnie chodzi. A tabletki bierzemy po to, aby mamami zostac swiadomie, a nie z przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosne***
nie klam! Tabletki bierzecie po to,zeby wasi faceci mogli sie w Was spuszczac,bo gumy im sie nie chce uzywac.Taka jest prawda.Mowisz o swiadomym macierzynstwie? a fundujesz swojemu dziecku organizm zatruty przez tabletki? wez mnie nie rozsmieszaj :D a bierzcie sobie...co mnie to,kiedys tego pozalujecie,wspomnicie moje slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kobieta
bardzo przepraszam ja jestem kobieta i to ja nie toleruje gumy, mam stalego partnera męż i uwielbiam jak razem dochodzimy i on sie we mnie spuszcza bo to jest niezwykly orgazm jak ma sie o razem, tabletki sa po to by z nich korzystac a jak ci zal dpue sciska ze twoj facet boi sie wtopy i dojezdza cie z guma bo ci nie ufa ze tabsy bierzesz to twoj problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfgfdgfd
ja tez jestem kobieta i ja nie lubie seksu w prezerwatywie. Po pierwsze samo sieganie po nia czasem potrafi troche popsuc klimat, poza tym wole mojego mezczyzne (tez jestem w staym, dlugiletnim zwiazku) czuc bez lateksu... i tez lubie jak konczy we mnie. Jest to przyjemniejsze zarowno dla mnie jak i dla niego. Poza tym kiedy bede planowac ciaze to logiczne jest, ze tabletki odstawie wczesniej. A ilosc hormonow w tabletkach jest minimalna i nie przesadzajcie, ze to takie straszne zlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfgfdgfd
hooliganka- to ja nie wiem do jakiego ginekologa ona chodzi. nie sadze aby przyczyna byly tabletki. Uwazam, ze w dziejszych czasach swiadoma kobieta zazywa tabletki antykoncepcyjne, a wszystkim nieuswiadomionym i zacofanym, ktore wypisuje tutaj na te bioraca rozne epitety radze sie troszke bardziej uswiadomic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kobieta
popieram, jesli ktos ma problemy z zajciem w ciaze po tabletkach to problem najwyrazniej musial byc juz wczesniej typu grzybica lub zapalenie jajnikow, czasem kobieta nwet nie wie ze jest chora... tabletki nie maja wplywu na zachodzenie w ciaze maja minimalna dawke hormonow - i nie krzyczcie mi tu zaraz ze nieprawda bo akurad jestem ginekologiem i jestem swiadoma tego co mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100 kobieta
w spirali tez zawarte sa hormony ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trujcie sie dalej
100 kobieta : zal mi dupy nie sciska",jak to prostacko napisalas.Ja nie uzywam tabletek tylko dlatego,ze to CHEMIA,czytac sie naucz,pusta babo:o Nawet nie wiesz jak niszczysz sobie organizm.Natura najlepiej reguluje wszystkie procesy,a tabletki sa produktem reklamowym koncernow farmaceutycznych.Ktos robi wielka kase na Twojej glupocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikek
niestety taka prawda większość kobiet ma problem zajść w ciąże po tabletkach,ale nie wszystkie! przecież każdy jest inny! poza tym to chyba troche odbiegłyście od tematu i musiałyście się powyzywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja juz 9 lat biore rozne pigulki. teraz jasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie ja
bralam tabletki 12 lat,a gatunkow mialam chyba z 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tabletki biorę 9 lat, w między czasie urodziłam synka i wszystko jest o.k. To nie prawda,że po tabletkach ciężko jest zajść w ciążę. Mój dzieciaczek był zaplanowany i już 3 msc. po ostatnim opakowaniu byłam w ciąży. Pozdrawiam wszystkie kobietki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykoncepcyjka
ale się porobiło... dzięki za wszystki odpowiedzi, ja wybrałam tabletki bo to według mnie najwygodniejsza forma antykoncepcji gdy ma sie stałego partnera, dobrze sie po moich czuje ale nie wiem czy moge brac jedne i te same caly czas, czy np po kilku latach ich dzialanie antykoncepcyjne sie nie zmniejszy (moj organizm sie nie przyzwyczai) ale chyba nie... Dzięki, pozdrawiam zalosne*** - nie wiem co ci przyszlo do glowy z tym spuszczaniem, no ale każdy ma indywidualny tok myślowy......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do trujcie sie dalej
ty masz czelność się czepiać, że ktoś ci coś prostacko odpisał ?!! Plisss....prezentujesz poziom podłogi to nie oczekuj szacunku. Zmien ton bo za cienka w uszach jestes, zeby kogokolwiek oceniac. A dzieciaka tez bedziesz przez gume plodzic? Tez sie w tobie koles zleje, i dolaczysz do grona kur.ew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zakompleksionej
Mam nadzieje ,ze ci ta guma bokiem wyjdzie. Tabletki sa najlepszym srodkiem, seks w prezerwatywie to jak calowanie sie przez folie i nie ma zadnego porownania do seksu bez gumki. Cenie kobiety, kotre sa tego swiadome i czuja roznice,bo seks z nimi jest czyms niezapomnianym. A ty jestes zawistna albo pracujesz w firmie produkujacej prezerwatywy i siejesz chora propagande.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antykoncepcyjka
dlaczego uważasz że prezentuje "poziom podłogi"? bo biorę tabletki? proszę cię... a od takiej osoby jak ty to nie oczekuje niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do żalosnej zakompleksionej
to właśnie kurewki pod latarnią używają prezeratyw a jak sie ma 1 stałego partnera to spokojnie mozna zmienic gumy na tabletki i nie lecisz do ginekologa po pigule "24 po" jak wam guma pęknie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKAPIASKI
WIECIE CO JAK CZYTAM NIEKTóRE WYPOWIEDZI TO MNIE NA śMIECH BIERZE! JEDNE Są ZA TABLETKAMI DRUGIE NIE ! KAZDY MA SWOJE ZDANIE ALE żEBY SIE WYZYWAć OD KUREW BO KTOś ICH UZYWA TO JUZ LEKKA P0ZRESADA UWAżAM ZE JESLI KTOS CHCE SIE ZABEZPIECZAć W TEN SPOSóB TO JEGO SPRAWA JEST śWIADOM PLUSóW I MINUSóW POZATYM TABLETKI DAJą PODOBNO PEWNOśC W 100% -JA MAM PO NICH SLICZNEGO ZDROWEGO SYNKA WIEC TYCH 100 NIE P[OLECAM POZATYM NIWELUJą BóLE BRZUCHA ITD LECZą A ZARAZEM WIADOMO ZE SZKODZA MNIE SIE ZROBILY ZATORY WIEC WOLE INNE METODY PO TABLETKI JUZ NIE SIęGNE ALE CO KTO WOLI NIECH ROBI WOLNA WOLA:) PS -DO OSóB KTóRE WYZYWAJą INNYCH NIE POWINNYśCIE SIE POKAZYWAC W TAKI SPOSóB BRAK KULTURY OSOBISTEJ I JAKICH KOLWIEK ZAHAMOWAń MOZNA PZRECIEż WYGLASZAC SWOJE ZDANIE W INNY SPOSóB NIE POWINNIśCIE BRAć UDZIAłU W FORUM JESLI NIE UMIECIE ROZMAWIAć OBRAZA DRUGIEJ OSOBY SKUTKUJE ODPOWIEDZIALNOśCIA PARWNA O ZNIESłAWIENIE I KAZDą TAKA OSOBE MOZNA DORWAć NIE WAZNE SKA PISZE :) POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALINKAPIASKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×