Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justinaaaaaa

Praca w Olsztynie!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość justinaaaaaa

Witam! Mam pytanie do ludzi mieszkających w Olsztynie. Otóż w najblizszym czasie mam zamiar przeprowadzić sie do tego miasta i chciałabym zapytać jakie są tam szanse na prace. Mam 25 lat, licencjat z pracy socjalnej, pracowałam w biurze, sklepach. Czytałam że obecie w Olsztynie jest niewielkie bezrobocie, ale to są statystyki, ja wolałabym poznać opienie osób mieszkających w Olsztynie, tych którzy szukali lub szukaja pracy w tym mieście. Mi zależy głownie na pracy biurowej, w banku itp. ale też związane z moim kierunkiem studiów.Gdzie szukać ogloszeń o prace, mieszkanie?Z góry dziekuje z pomoc. Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzaaaa
w banku,dobre, dobre.A jakie masz kwalifikacje???Nawet magistra nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kretynkoooooooo
do pracy w banku szczegolnie do pracy z klientem przyjmują ludzi po maturze, najpierw poczytaj sobie oferty pracy a potem sie wypowiadaj, a co do olsztyna to tez myslalam kiedys by sie tam przeprowadzic, piekne miasto, z praca moze niezaciekawie ,probuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Olsztynie nie ma pracy. Ewentualnie na sluchawce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina_krzak
Ja pracuję w Olsztynie w jednym z oddziałów Kasy Stefczyka i jeśli nadal szukacie pracy w Olsztynie to polecam. Dobre warunki plus umowa o pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam osoby które szukają pracy w Olsztynie. Weź udział w rekrutacji poprzez wysłanie swojego CV na adres agnieszka.kaim@transcom.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Olsztynie nie jest lekko o prace, ale jak ktoś szuka na serio to znajdzie… Na przykład na tym portalu http://warminsko-mazurskie-praca.pl/k/olsztyn/ są opisane perspektywy pracy dla Olsztyna. Dużo ofert pracy znajdziemy w usługach, a poza tym wiadomo, że jak ktoś ma fach ręku to sobie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×