Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niuniarobertowa

czy można poprosić o podwyżkę po pół roku pracy?

Polecane posty

Gość niuniarobertowa

tj.3m-ce okresu próbnego +4 m-ce etatu na stałe. Ile zarabiają ludzie z wyższym wykształceniem humanistycznym na stanowiskach biurowych? Bo mi niestety nie starcza do pierwszego. Próbowałam poszukać jakiejś pracy dodatkowej, ale sami tylko naciągacze wszędzie i jak na razie to straciłam kasę a nie coś więcej zarobiłam.. :( mam już dość... po co 5lat męczarni na studiach, jeśli nic się z tego nie ma? bo chyba 1.000zl/mc to są ochłapy... a jak tu jeszcze mieć plany na przyszłość...mąż, rodzina, maly,ciasny , ale własny domeczek... chciałabym choć z 2.500 zarabiac zeby w o góle były szanse cokolwiek odłożyć. zero szans :( PS. Firma MIREX z Elbląga to oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm troche to malo
Ja jestem na okresie probnym (3 miechy), pierwsza praca w krak 2500 br. Zastanawiam sie ile zazyczyc sobie po okresie probnym... Na Twoim miejscu wymusilabym podwyzke 1000 to strasznie malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowianeczka
Niestety ten 1 tys. na stanowisku biurowym jest wynagrodzeniem rynkowym. Nikt ci nie da podwyżki tylko dlatego, że ty masz większe potrzeby, jeżeli na twoje miejsce znajdzie co najmniej kilku chętnych gotowych pracować za 1 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slslsl
Pytanie: "Ile zarabiają ludzie z wyższym wykształceniem humanistycznym na stanowiskach biurowych?" jest debilne i świadczy tak o poziomie twojej inteligencji, jak i o pojęciu o świecie małej Zosi. Jedno i drugie jakoś nie predestynuje do pensji 2500 zł/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slslsl
W skórcie: to szukaj lepszej pracy. Ja jesteś dobra, to ją dostaniesz, jak nie, ciesz się, ze pracę masz w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniarobertowa
slslslsl nie badz taki bystry. nie pracujesz ta takim stanowisku z takim wykształceniem to sie nie wypowiadaj, kiedy nikt Cie nie pyta o zdanie. Jeśli masz problemy z poprawnym rozumieniem tekstu, to nie na forum a do książki zajrzyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×