Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

N I E Z A L E Z N A

Zdradzie Mowimy Nie!!!! Zdradzone laczmy sie!!

Polecane posty

TO NIE JEST NIC ZŁEGO - nie rozumiecie - ja nie nadaje pejoratywnego wydzwieku tym dzialaniom bo to normalne - ja sie tylko smieje z tych naiwniar, ze wierza że ich chłopak akurat tego nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaaaa
komiczne piszesz tutaj wiec nadal jestes przed kompem :) wejdz prosze na moj wątek, skarbeńku ty mój najsłodszy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatelllllla
Bo wg Was tu zgromadzonych śmieszne jest czekanie na seks do ślubu bądź też jak kobieta będzie gotowa? A kto mi wyjaśni, dlaczego to jest takie śmieszne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jest kompletnie bezsensowne - tak po prostu - szkoda życia... a poza tym - niedopasowanie sie sexualne partnerów to jedna z częstszych przyczyn rozpadu związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakujaa
Masz rację, ale to dopiero po ślubie. Nie jestem raczej zwolenniczką czekania z seksem do śubu, bo potem często okazuje się, że on ma małego, a ona nie lubi seksu etc. Ale nie trzeba tego zaraz robić, kiedy ma się lat 17, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatelllllla
No i z tym się mogę zgodzić. Sama się na tym przejechałam. Czekałam do ślubu jak ta głupia, teraz już nie jestem z tym samym partnerem niestety okazał się kiepski w łózku... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatelllllla
Jestem tego samego zdania (może ze względu na to, że jestem juz stara i niemodna) ale do ślubu chyba nie ma, co czekać. Bóg Ci wybaczy, jeśli o to się obawiasz. Seks jest bardzo ważny w zwiąku przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupia wpadka
Agatellla chciałaś poudawać dziewiętnastolatka tylko że w drugim poście nicka zapomniałaś zmienić:-D I zamiast michail poleciała Agatella która używała czasowników rodzaju męskiego:-D Ale wybrnęłaś potem z tego świetnie; " zacytowałam, chlopaka z innego forum...bla bla bla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatelllllla
Jako kobieta, na pewno o wiele starsza od Ciebie gówniarzu wypraszam sobie przypisywanie mi jakichkolwiek wpadek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatelllenka
se wypraszaj :D tyle możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatelllllla
Ze wsi czy głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawzieta baba
czesc.jaka pytasz?moj facet zdradzal mnie na potege ale nie fizycznie,on nie sypial z innymi on je tylko wyrywal,bajerowal,szeptal czule slowka a to tez jest zdrada moze nawet gorsza,w koncu poderwal 17 letnia dupe i sie rozeszlismy.jak sie zemscic?nie dopuscic go do siebie podczas kiedy wie ze zadna nie da mu tego co ja.minely 2 miechy.w swieta juz marudzil chcial sie umowic spotkac,przepraszal,pewnie o ta dziedzine chodzilo,ja nie dalam mu jednoznacznej odpowiedzi to pojechal do tej gowniary.jesli mial jeszcze wogole jakies szanse to juz ich nie ma.zle sie czulam,bardzo zle ale tutaj na kafeterii poklikalam z dziewczynami i nie tylko i odzyskalam rownowage.pozdrawiam agela,łooojjj,luizka,antyfacetka:-) i nawet ciebie xyzed:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N I E Z A L E Ż N A
odnawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączcie się
!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atalak
Witam Zdradzona mimo ze facet miał wszystko... Tez zostałam zdradzona mój facet miał wszystko ładna, inteligentną kobietą, z która seks nie stanowił problemu a którą "głowa" nigdy nie bolała i tak przez 4 lata byliśmy razem. Mówił jaka to ja wspaniała, slicznanormalna kobieta... CZar rsysł gdy dowiedziałąm się jak bardzo było to złudne, przez rok mniał podwójne zycie zrobiłam awanture tamtej powiedzialm wszystko i odeszlam bez slowa ... Nadal go kocham i to bardzo, zycie ma teraz inny obraz, ból taki zmienia przyszlosc kobiety i całą ją, Nie walcze o swoja przyszlosc i o inne zycie ale Zyje godnie tylko serce mam w kawalkach On teraz jest z nia ona mu wybaczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×